مهران غفوریان برای شبکه نمایش خانگی سریال می‌سازد

مهران غفوریان بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته مهمان برنامه «پشت صحنه» رادیو تهران بود و درباره آخرین فعالیت‌هایش گفتگو کرد.

به گزارش ستاره ها؛ مهران غفوریان بازیگر سینما و تلویزیون درباره ایفای نقش‌های جدی گفت:

هر هنرپیشه‌ای دوست دارد، همه نقش ها را بازی کند ولی واقعیتش کمدی سخت‌تر از نقش‌های جدی و درام است.

به خاطر بیماری کرونا مجوز ساخت نمی‌دهند

الان متاسفانه به خاطر این بیماری از کسانی که حرفی زده نمی‌شود، هنرمندان و اهالی سینما و تلویزیون هستند. این‌ها هم دارند ضرر می‌کنند.

الان به خاطر بیماری کرونا مجوز ساخت نمی‌دهند، کسی هم برای فیلم دیدن به سینماها نمی‌رود. خوب بالاخره اهالی محترم سینما و تلویزیون چطور باید امرار معاش کنند؟ چطور باید زندگی کنند؟

نقش جدی مهران غفوریان در فیلم «آهک زنده»

در فیلم «آهک زنده» به کارگردانی رامیار مشایی و تهیه کنندگی وحید فتحعلی، بازی می‌کنم که فکر کنم آخر این ماه جلوی دوربین می رود. فضای خیلی قشنگی دارد.

فیلم کاملاً جدی است و برای جشنواره ساخته می شود. بخش‌هایی از آن در اطراف قم فیلمبرداری می‌شود که بازی من آنجا است. در سریال «خاتون» به کارگردانی تینا پاکروان نیز بازی می‌کنم که برای شبکه نمایش خانگی است.

سریال سازی غفوریان برای شبکه نمایش خانگی

سعید هوشیار نوشتن یک طرح را به درخواست و سفارش علی اسدزاده شروع کرد. این کار برای شبکه نمایش خانگی است و قرار است من آن را بسازم.

این سریال ماجرایی جدی دارد و درام است. سریال فعلاً در حال نگارش است و نوشتن آن حداقل ۷-۸ ماه طول می‌کشد و برای ۲ فصل طراحی می‌شود.

دلیل توقف سریال «ماه تی تی» را نمی دانم

سریال «ماه تی تی» به کارگردانی داوود میرباقری کلا متوقف شد و دلایلش را نمی‌دانم اما سریال به شدت خوبی بود. در عین ناباوری سریال متوقف شد و دیگر ادامه پیدا نکرد.

این همه هزینه، قرارداد، طراحی‌های گریم عجیب و غریب و خوب و این همه بازیگر که جلوی دوربین رفتند و داشت نوبت ما هم می‌شد که اصلاً کار تعطیل شد.

همکاری جدید مهران غفوریان و داود میرباقری

چند وقت پیش داود میرباقری را سر صحنه سریال «سلمان فارسی» دیدم و خودشان به من گفتند که چقدر تغییر کردی. از نظر فیزیکی نظرشان بود و به من این طور گفتند که یک نقش خیلی خوب داری.

 

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments