فروش ۱۰۰ میلیونی «درخت گردو» در اکران یک هفته‌ای کردستان

فیلم سینمایی «درخت گردو» به کارگردانی محمدحسین مهدویان برای حضور در فهرست نهایی نماینده اسکار ۲۰۲۰ از سینمای ایران، هفته گذشته به مدت یک هفته اکران خود در استان کردستان را آغاز کرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ فیلم سینمایی «درخت گردو» به کارگردانی محمدحسین مهدویان برای حضور در فهرست نهایی نماینده اسکار ۲۰۲۰ از سینمای ایران، هفته گذشته به مدت یک هفته اکران خود در استان کردستان را آغاز کرد.

هرچند این فیلم طبق نظر هیات انتخاب اسکار نتوانست به این جشن سینمایی راه پیدا کند، اما از استقبال نسبتا خوبی در این اکران روبرو شد.

«درخت گردو» روایتی متفاوت از ۳ دوره تاریخی/کار سخت محمدحسین مهدویان در پنجمین فیلمش

«درخت گردو» توانست در اکران یک هفته‌ای شهر سنندج به فروش معادل ۱۰۵,۶۴۲,۸۰۰ ریال دست پیدا کند؛ فروشی که با توجه به سینما‌های محدود این استان و همچنین ادامه شیوع بیماری کرونا توانست از اقبال عمومی مخاطبان به این فیلم و امیدواری سازندگان نسبت به اکران عموم اثر خبر دهد.

حضور همزمان پیمان معادی و مهران مدیری در کنار یکدیگر شوک بزرگی به سینمای ایران بود. ترکیب این دو بازیگر در کنار مهدویان که همیشه ترکیب بازیگران مشخصی را داشته نشان دهنده متفاوت بودن درخت گردو با آثاری همچون ماجرای نیمروز و لاتاری است.

 

پوستر فیلم سینمایی «درخت گردو» رونمایی شد/روایتی متفاوت از تاریخ معاصر

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments