«بوتیمار» در جنگل سی سنگان کلید خورد/ حمید لولایی و مرجانه گلچین عازم شمال شدند

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بوتیمار» به تهیه کنندگی مهران مهام و کارگردانی علیرضا نجف زاده و نویسندگی سعید جلالی ، شهاب عباسی و آرمان صبوری در جنگل سی سنگان آغاز شد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از برنا؛  تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بوتیمار» به تهیه کنندگی مهران مهام و کارگردانی علیرضا نجف زاده با رعایت پروتکل های بهداشتی در جنگل سی سنگان آغاز شد. کار انتخاب بازیگران ادامه دارد.

3

این سریال تلویزیونی به قلم سعید جلالی برای نوروز 1400 آماده می شود.

علیرضا نجف زاده  که مجموعه طنز «زوج یا فرد» را نیز در کارنامه خود دارد این بار حمید لولایی و مرجانه گلچین را با خود به جنگل های شمال برده است تا چالش های یک خانواده ایرانی را به تصویر درآورد.

1

با اعلام مشاور رسانه ایی این سریال با اتمام سکانس های شمالی گروه به تهران بازمی گردند تا  با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه مجموعه را در تهران تصویربرداری کنند.

سریال بوتیمار برای نوروز 1400 شبکه سه سیما مراحل تصویربرداری خود را می گذراند. علاوه بر حمید لولایی و مرجانه گلچین، هدایت هاشمی نیز در این سریال ایفای نقش می کند.

سامی غریبی بازیگر خردسالی است که با بوتیمار به تلویزیون می آید. اما تا روز های آتی چند بازیگر اصلی دیگر نیز به این پروژه اضافه خواهند شد.

در خلاصه داستان این مجموعه نمایشی آمده است: بوتیمار همیشه در تشنگی به سر می‌برد اما آن هنگام که به رودخانه و یا دریا می‌رسد، نگران می شود که مبادا آب دریا تمام شود و او از تشنگی بمیرد، پس آب نمی خورد و تشنه می ماند … بوتیمار همیشه نگران فرداست .

index

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments