دومین تجربه پشیمانی لیلا حاتمی

 لیلا حاتمی ستاره محبوب سینما پس از سریال «نهنگ آبی»، برای دومین بار از حضور در پروژه‌ای انصراف داده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خراسان؛ مدتی پیش نام لیلا حاتمی به عنوان اولین بازیگر فیلم جدید منیر قیدی به نام «دسته دختران» اعلام شد.اما چند روز قبل خبر ایفای نقش نیکی کریمی در این فیلم و انصراف لیلا حاتمی اعلام و همکاری این ستاره سینما با منیر قیدی منتفی شد.

«دسته دختران» دومین انصراف خبرساز لیلا حاتمی در دو سال اخیر است و دلیل آن هنوز مشخص نیست.

انصراف از بازی در «نهنگ آبی»

تقریبا دو ماه پس از آغاز انتشار سریال «نهنگ آبی» به کارگردانی فریدون جیرانی در نمایش خانگی، زمزمه‌هایی درباره جدایی لیلا حاتمی از این پروژه و مرگ شخصیت «آناهیتا» برای جبران غیبت این بازیگر مطرح شد.

او در یادداشتی مفصل توضیح داد که قول و قرارها برای ایجاد تغییرات در نقش او و بازنویسی فیلمنامه عملی نشده و در نهایت از ادامه بازی در این مجموعه کناره‌گیری کرده است.

انصراف از بازی در «نهنگ آبی»، به دلیل ناموفق بودن سریال و مورد استقبال قرار نگرفتن آن تا حدی به نفع این بازیگر تمام شد، اما در باره «دسته دختران» ماجرا متفاوت است.

کناره‌گیری از همراهی «دسته دختران»

اکنون پس از گذشت کمتر از دو سال از این اتفاق، لیلا حاتمی بار دیگر با «دسته دختران» در فاصله‌ای کوتاه، برای دومین بار انصراف از یک پروژه را تجربه می‌کند.

درباره «دسته دختران» نمی‌توان به راحتی نتیجه انصراف را پیش‌بینی کرد. با توجه به تجربه خوب منیر قیدی در فیلم «ویلایی‌ها» و روایت قصه زنان در میانه جنگ تحمیلی و بازگشت لیلا حاتمی پس از ۲۲ سال به سینمای دفاع مقدس، پیش‌بینی می‌شد شاهد اثری متفاوت در کارنامه لیلا حاتمی باشیم، اما اکنون که حضور او در این فیلم منتفی شده، همچنان دوری دو دهه‌ای او از ژانر دفاع مقدس ادامه خواهد داشت و فرصت بازی در یک ژانر متفاوت نسبت به آثاری که در دو دهه گذشته در آن‌ها بازی کرده، از دست رفته است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!