به گزارش ستاره ها؛ سردار آزمون معتقد است تیم ملی به دوران اوج خود باز خواهد گشت.

مهاجم تیم ملی گفت:

من در کنارم هم تیمی هایم می خواهیم که فوتبال زنیت رو به رخ بکشانیم و به دیگر تیم های حاضر در لیگ روسیه ثابت کنیم بهترینیم.

من همیشه می خواهم بهترین باشم و در یک سبک نمی خواهم بازی کنم.

من چیزی از آینده نمی دانم و این باشگاه است که برای من تصمیم می گیرد. هر تصمیمی که باشگاه برای من یا دیگر بازیکنان بگیرد به آن عمل می کنیم.

هواداران زنیت به من قوت قلب می دهند. تیم ما حامیان خوبی دارد و سعی میکنم همیشه نمایش خوبی در زمین بازی داشته باشم.

اسکوچیچ رابطه خوبی با بازیکنان دارد

اسکوچیچ با بازیکنان رابطه بسیار خوبی دارد و همین امر باعث شده تا آغاز خوبی با شروع بازیهای تدارکاتی و یا تمرینات داشته باشیم.

او با تلاش و تمرکز بالا برای تیم ملی کار می کند تا به دوران اوج خود بازگردیم.

ما نیز تمام تلاش خود به کار خواهیم گرفت و با تصمیماتی که کادر فنی برای اجرای برنامه های تمرینی و مسابقات در نظر دارد، به اوج برگردیم.

اگر خودمان باشیم، به جام جهانی می رسیم

تیم ملی فوتبال ایران بازیکنان و لژیونرهای فوق العاده و با استعدادی دارد و می توانیم تیم ها را به راحتی شکست دهیم. اگر خودمان باشیم و تمرکز بگذاریم، می توان بر تیم ها غلبه کرد تا در جام جهانی بار دیگر ایران را دید..

بازیکنان تیم ملی فوق العاده اند

بازیکنان تیم ملی فوق العاده هستند و که از هیچ تلاشی برای تیم باشگاهی خود و تیم ملی فوتبال ایران دریغ نمی کنند. امیدوارم در بازیهای پیش رو موفق شویم و دوباره شاهد آقایی فوتبال ایران باشیم.

بازوبند کاپیتانی مسئولیت سنگینی است

حس خوبی بود. بازوبند کاپیتانی مسئولیت سنگینی است. باید آمادگی این را داشته باشی که به بازیکنان کمک کنی و پشت بازیکنان در شرایط سخت بایستی.

در آینده اگر این اتفاق بیفتد، تمام تلاشم را می کنم تا از عهده اش برآیم.