در رختکن تیم مهمان و روی نیمکت ذخیره‌ها میکروفون نصب می‌کند!

آقای مربی شاغل در یکی از تیم‌های شهرستانی از زمانی که در یک تیم دسته اولی فعالیت می‌کرد قبل از هر بازی آدم معتمد خود را به رختکن تیم مهمان می‌فرستاد تا در جایی که دید ندارد میکروفون نصب کند تا صحبت‌های فنی مربیان تیم حریف را قبل از مسابقه بشنود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرورزشی؛در روزهای گذشته فوتبال کشورمان انواع و اقسام حواشی را داشته است اما دیروز خبر جدیدی از ابتکارات یک مربی جوان لیگ برتری در اردوی یک تیم مطرح توجهات را به خود جلب کرد!

منبع خبر ماجرا را این‌گونه شرح داد:

آقای مربی شاغل در یکی از تیم‌های شهرستانی از زمانی که در یک تیم دسته اولی فعالیت می‌کرد قبل از هر بازی آدم معتمد خود را به رختکن تیم مهمان می‌فرستاد تا در جایی که دید ندارد، مثل زیر صندلی یا پشت کمد داخل رختکن میکروفون نصب کند تا صحبت‌های فنی مربیان تیم حریف را قبل از مسابقه بشنود.

حتی جهت اطلاع از حرف‌های مربیان تیم حریف در جریان بازی در نقطه‌ای از نیمکت ذخیره‌های تیم میهمان که به چشم نمی‌آید هم یک میکروفون نصب می‌کند و زمانی که مربیان حریف برای انجام تعویض مشورت می‌کنند، او متوجه بازیکن تعویضی، دلیل تاکتیکی تعویض و شرح وظایف بازیکنی که قرار است وارد میدان شود، می‌شود!

ما فصل قبل در تیمی بودیم که جناب مربی مبتکر شنود! قبلاً در آن تیم حضور داشت و یک چیزهایی درباره همین مسائل شنیده بودیم تا اینکه در بازی رودررو هرگاه قصد انجام تعویض داشتیم، می‌دیدیم تیم حریف یک تعویض برای خنثی کردن حربه تاکتیکی ما آماده کرده است.

 

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments