افسانه چهره‌آزاد: نمی شود به خاطر کرونا زندگی را متوقف کرد

افسانه چهره آزاد گفت: اگر همین الان بشنوم که کرونا از بین رفته است واقعا شادی می کنم. بچه های تئاتر در این روزها از نظر اقتصادی شرایط سخت تری از بازیگران تلویزیون و سینما دارند.

به گزارش ستاره ها  و به نقل از فارس؛ افسانه چهره آزاد، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: این روزها مشغول کار در سریالی برای شبکه نمایش خانگی به کارگردانی شهرام شاه حسینی هستم. در حین کار پروتکل ها را رعایت می کنیم. فقط زمانی که جلوی دوربین می رویم نمی توانیم ماسک داشته باشیم.

هر روز و هر لحظه برای خانواده و برای همه اطرافیان و جهان دعا می کنم که این بیماری از بین برود. این تنها کاری است که از دستمان برمی آید.

رعایت کردن پروتکل های بهداشتی خیلی مهم است. گاهی ممکن است فراموش کنی. گاهی از سوپر مارکت خرید می کنیم و می گوییم برایمان بیاورند. اما باز ماسک میزنیم و فاصله را حفظ می کنیم. امیدوارم کرونا برود و برنگردد. اگر همین الان کرونا برود زمین را می بوسم و خداراشکر می کنم.

بعد از سریال همگناه پیشنهادهایی برای کار داشتم اما به خاطر کرونا می ترسیدم بروم. کم کم به این نتیجه رسیدم که باید زندگی کرد. نمی شود همه چیز را متوقف کرد. البته سفرها، مهمانی ها و کارهای غیر ضروری را می شود لغو و ویروس را مهار کرد.

اگر همین الان بشنوم که کرونا از بین رفته است واقعا شادی می کنم. بچه های تئاتر در این روزها از نظر اقتصادی شرایط سخت تری از بازیگران تلویزیون و سینما دارند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments