فکری در رختکن به رشید و حسینی چه گفت؟

ساعاتی قبل از آنکه تصویر حسینی و مظاهری از سوی رسانه باشگاه استقلال به عنوان سندی بر آشتی این دو منتشر شود، نشستی میان دو دروازه‌بان و سرمربی تیم برگزار شد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایران ورزشی؛ ساعاتی قبل از آنکه تصویر حسینی و مظاهری از سوی رسانه باشگاه استقلال به عنوان سندی بر آشتی این دو منتشر شود، نشستی میان دو دروازه‌بان و سرمربی تیم برگزار شد.

در این نشست دروازه‌بان‌های استقلال صحبت‌های خود را در مقابل دیدگاه سرمربی‌شان مطرح کردند و محمود فکری هم با سعه‌صدر به تمام صحبت‌هایی که این دو دروازه‌بان به زبان آوردند، گوش کرد و سپس با آنها به صحبت پرداخت .

فکری به حسینی و مظاهری گفته:

من می‌دانم که هر دوی شما دوست دارید نفر اول شوید اما برای من ملاک آمادگی است و هر دروازه‌بانی که شرایط بهتری داشته باشد در دروازه قرار می‌گیرد. از شما می‌خواهم تلاش کنید و در محیطی کاملاً دوستانه با هم بجنگید و پیراهن شماره یک را از من بگیرید. من قطعاً تلاش هر دوی شما را می‌بینم.

از هر دوی شما می‌خواهم طوری رفتار نکنید که بهانه دست دیگران بدهید تا مطالب حاشیه‌ای علیه شما منتشر کنند.

از شما می‌خواهم حواس‌تان به همه جا باشد و مانند دو رفیق در تمرینات حاضر شوید. من قطعاً نیاز به یک دروازه‌بان ندارم. بازی‌های بسیاری در ادامه باقی مانده و نیاز دارم هر دوی شما در بالاترین سطح آمادگی قرار داشته باشید تا ما در لیگ و بازی‌های سخت آتی احساس کمبود نکنیم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!