عبدالرضا اکبری در سریال “بچه‌مهندس” بازی می‌کند

بازیگر سریال‌های قدیمی تلویزیون سر از فصل چهارم “بچه مهندس” درآورد و قرار است روزهای آینده مقابل دوربین احمد کاوری کارگردان جدید این سریال قرار بگیرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از تسنیم؛ مردم او را با سریال‌های قدیمی مثل “پهلوانان نمی‌میرند” و “دلنوازان” می‌شناسند؛ قرار بود بنابر گفته‌هایش در سریال “رعد و برق” بهروز افخمی باشد اما به دلیل فیلمبرداری در شهرستان و فراهم نبودن شرایط، عبدالرضا اکبری نتوانست به جمع بازیگران آن سریال بپیوندد.

عبدالرضا اکبری در خصوص حضور در سریال فصل چهارم سریال بچه مهندس گفت:

«این روزها گروه در تهران مشغول صحنه‌های دیگری‌اند و قرار است خبرم کنند که مقابل دوربین قرار بگیرم؛ چون نقشم قطعی نیست نمی‌توانم از جزئیاتش چیزی بگویم.»

فیلمبرداری فصل چهارم سریال “بچه مهندس” با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حضور فرهاد قائمیان و مهشید جوادی، 24 آبان‌ماه در تهران آغاز شد. کارگردان این فصل تغییر کرد و علی غفاری به علت حضور در پروژه سینمایی “تک‌تیرانداز” نتوانست به فیلمبرداری این فصل سریال برسد. به همین جهت احمد کاوری کار را جلو می‌برد.

فصل چهارم “بچه‌مهندس” قرار است دوباره شانسِ حضور در کنداکتور رمضانی را داشته باشد.

تاکنون حضور بازیگرانی همچون ثریا قاسمی، فرهاد قائمیان، روزبه حصاری، مهشید جوادی، نسیم باقریان، کریم قربانی، عباس جمشیدی‌فر و شیوا خسرومهر قطعی شده و بزودی چند بازیگر جدید نیز به پروژه اضافه خواهند شد.

پرویز پورحسینی، بهاره رهنما، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، سیاوش چراغی پور، فرزین محدث، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی فر، حمید شریف‌زاده از بازیگرانی‌اند که هم در فصل یک و هم در فصل دو حضور داشتند که در کنار آنها بازیگران دیگری هم به این کار پیوستند.

پیش از این سیما تیرانداز، علی اوسیوند، نسرین نکیسا، مهران نائل، صحرا اسداللهی، فرج‌الله گل‌سفیدی و سیامک اشعریون هم به این سریال اضافه شده بودند و مانی رحمانی نقش نوجوانی جواد و یونا تدیّن نقش کودکی جواد را بازی می‌کردند. همچنین فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی، کامران تفتی و اتابک نادری، روزبه حضاری از بازیگران جدید این فصل سریال‌اند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments