پیراهن مارادونا چگونه به دست لیونل مسی رسید؟

 دنیله ارگوچی، دوست صمیمی دیگو مارادونا فقید ادعای جالبی درباره خوشحالی بعد از گل لیونل مسی در دیدار روز گذشته بارسلونا مقابل اوساسونا مطرح کرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ورزش سه؛ دنیله ارگوچی، دوست صمیمی دیگو مارادونا فقید ادعای جالبی درباره خوشحالی بعد از گل لیونل مسی در دیدار روز گذشته بارسلونا مقابل اوساسونا مطرح کرد.

به نظر می رسد پیام لیونل مسی در صفحات اجتماعی خود به خاطر درگذشت دیه‌گو آرماندو مارادونا کافی نبوده چرا که او بعد از گلزنی در دیدار بارسلونا برابر اوساسونا یک اتفاق شگفت انگیز را از خود به نمایش گذاشت؛ جایی که او برای خوشحالی بعد از گل خود در حالی پیراهنش را درآورد که زیر آن لباس شماره ۱۰ دیه گو آرماندو مارادونا در باشگاه اولد بویز را بر تن کرده بود.

دنیله ارگوچی، دوست دیه گو آرماندو مارادونا فاش کرد که این پیراهن چطور به دست فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا رسیده است.

داستان از این قرار است که سرخیو فرناندز که یک قاضی و البته کلکسیونر هم محسوب می شود این پیراهن را در اختیار داشته و مسی دو بار سعی کرده بود آن لباس مارادونا را به دست بیاورد و بالاخره فرناندز آن را به دست او می رساند.

نکته جالب اینکه این اتفاق حدود دو سال پیش و قبل از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه رخ داده است. مسی از گرفتن این پیراهن بسیار خوشحال می‌شود اما این مسئله را رسانه‌ای نمی‌کند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!