روش جدید تامین مالی خواننده های زیرزمینی و خارج از کشور؛ ۶ میلیارد تومان برای تک آهنگ؟

خواننده های خارج از ایران و رپرهای زیرزمینی که شانس فروش آثارشان در ایران و برگزاری کنسرت را ندارند، روشهای جدیدی را برای تامین مالی پیدا کردند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از هفت صبح؛‌خواننده های خارج از ایران و رپرهای زیرزمینی که شانس فروش آثارشان در ایران و برگزاری کنسرت را ندارند، روشهای جدیدی را برای تامین مالی پیدا کردند.

تازه ترین راه حل این است که خواننده اعلام میکند تا هوادارانش مقدار مشخصی پول به حساب او واریز نکنند، آهنگ یا آلبوم جدید در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

برای ایجاد انگیزه در این حامیان مالی اسم مثال ۱۰ نفر برتر که بیشترین حمایت مالی را کرده باشند هم به طور علنی اعلام می شود.

یکی از خواننده هایی که الان از این روش استفاده می کند امیر تتلو است. اين خواننده جنجالی و پرحاشیه اعلام کرده تا زمانی که هوادارانش ۶ میلیارد تومان به حساب او واریز نکنند، آهنگ جدید منتشر نمی شود.

یعنی هر نفر هر رقمی دوست داشت به دلخواه خود می تواند واریز کند، ولی اسامی ۱۰ نفر برتر با بیشترین میزان واریزی و آدرس اینستاگرام آنها روی یک جدول زنده در سایت این خواننده نمایش داده میشود.

تا الان مجموعا بیش از ۲۷۲ میلیون تومان برای این تک آهنگ جمع شده و بیشترین مبلغی هم که کمک شده، ۲۹ میلیون تومان بوده. نفر دوم هم شخصی از آلمان است با ۱۰ میلیون تومان.

البته دیروز در بعضی کانال ها و رسانه هایک تصویر جعلی دست به دست میشد که نفر اول به انتشار این اثر ۵ میلیارد تومان کمک کرده و نفر دوم هم یک میلیارد تومان واریز کرده که خب دروغ بود. همین اعداد ۱۰ میلیون و ۲۰ میلیون تومان هم البته رقم کمی نیست.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!