هفته درخشان لژیونرهای فوتبال ایران

لژیونرهای فوتبال ایران این هفته عملکرد خوبی در تیم‌های خود داشتند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ این هفته لژیونرهای فوتبال ایران عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشتند.

 

سردار آزمون

بدون شک سردار آزمون بهترین لژیونر فوتبال ایران در هفته گذشته بود‌. سردار آزمون در پیروزی ۵ بر یک زنیت هت‌تریک کرد. او همچنین یک پاس گل داد و یک پنالتی هم گرفت. سایت چمپیونات روسیه در ارزیابی فنی خود نمره عالی ۸.۵ از ۱۰ را به آزمون داد.

 

مهدی طارمی

طارمی در دیدار تیم‌های فوتبال پورتو و توندلا که به پیروزی ۴ بر ۳ پورتو ختم شده بود، گل چهارم تیمش را به ثمر رساند تا نقش مهمی در پیروزی پورتو داشته باشد. طارمی در جام حذفی پرتغال برای پورتو گل زده بود.

 

اللهیار صیادمنش

صیادمنش هنوز در تیم زوریا جا نیفتاده و معمولا کار را از روی نیمکت آغاز می‌ کند‌. او با این وجود در دیدار تیم‌های زوریا لوهانسک و لسترسیتی در چارچوب مسابقات مرحله گروهی لیگ اروپا، تک گل ۳ امتیازی زوریا را به ثمر رساند.

صیادمنش دقیقه ۸۱ وارد زمین شد و دقیقه ۸۴ دروازه لسترسیتی را باز کرد. البته زوریا لوهانسک با توجه به نتایج رقم خورده از لیگ اروپا حذف شد.

شهاب زاهدی

مهاجم سابق پرسپولیس و ماشین سازی در پیروزی ۳ بر یک المپیک دونتسک مقابل رخ لویو در هفته دوازدهم لیگ اوکراین ۲ گل زد و به تیمش کمک کرد تا ۲۶ امتیازی شود و در رده ششم جدول قرار بگیرد.

زاهدی با ۸ گل زده در ۱۱ بازی آقای گل این فصل لیگ اوکراین است. از نگاه کارشناسان او در این فصل عملکرد خوبی داشته و می‌تواند در فهرست بعدی دراگان اسکوچیچ هم قرار بگیرد.

رامین رضاییان

رامین رضاییان در پیروزی ۴ بر یک الدحیل مقابل الخریطیات گل دوم الدحیل را به ثمر رساند و بارها با نفوذ از جناح راست یاران پژمان منتظری در تیم الخریطیات را اذیت کرد.

 

روزبه چشمی

مدافع سابق استقلال خیلی زود در تیم ام صلال جای خود را پیدا کرد و به مهره‌ای قابل اعتماد در تیم ام صلال تبدیل شد. او این هفته با وجود شکست ۳ بر یک ام صلال مقابل السد، موفق شد تک گل تیمش را به ثمر برساند.

 

صادق محرمی

یکی از بازیکنان لژیونر فوتبال ایران که خیلی در دید نیست صادق محرمی است که در این فصل کاملا نسبت به فصل گذشته متفاوت کار کرده و تقریبا جایگاه ثابتی برای خود دست و پا کرده است.

محرمی در پست دفاع راست دیناموزاگرب کرواسی طی بازی‌های اخیر غیر قابل نفوذ بوده و در لیگ اروپا هم مهره قابل اتکایی برای تیم دیناموزاگرب بوده است.

عملکرد محرمی به حدی خوب بوده که سایت معروف کروات‌ها (اسپورت ۲۴) به تمجید از او پرداخته است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!