این همه هزینه برای حضور بازیگران مشهور در تبلیغات، فایده‌ای هم دارد؟

درباره حضور بازیگران در تبلیغات تلویزیونی، آن‌ها تاثیری بر تصمیم مردم برای خرید ندارند، گرچه برخی معتقد هستند هدف از حضور آن‌ها چیز دیگری است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرآنلاین؛ درباره حضور بازیگران در تبلیغات تلویزیونی، آن‌ها تاثیری بر تصمیم مردم برای خرید ندارند، گرچه برخی معتقد هستند هدف از حضور آن‌ها چیز دیگری است.

وقتی تبلیغات منفی می‌شود

هزینه تبلیغات با حضور چهره‌های سرشناس سنگین می‌شود و در نتیجه آن‌ها باید پول بیشتری برای محصول نهایی بپردازند.

صاحبان این تبلیغات وقتی از یه آدم معروف استفاده میکنن یعنی کالاشون رو به چند برابر قیمت به مردم قالب میکنن. بالاخره دستمزد مدیری و انصاری و دهقان و.. رو باید از یه جایی تامین کنن دیگه.

البته این تاثیر منفی انگار فقط به محصول تبلیغ شده محدود نمی‌شود و برخی کاربران بر این باور هستند که بازیگران با حضور در آگهی‌های بازرگانی چوب حراج به اعتبار و محبوبیتشان می‌زنند.

هدف چیز دیگری است

بی‌شک شرکت‌های بزرگ بیهوده پولشان را خرج حضور بازیگران سرشناس در آگهی محصولات خود نمی‌کنند و احتمالا سودی در این کار برایشان وجود دارد.

استفاده از افراد مشهور در تبلیغ یک کالا یا یک برند برای این نیست که مردم به خاطر آن فرد مشهور کالای تبلیغ شده را بخرند بلکه فقط به جهت جلب توجه مردم به اسم آن برند یا کالاست که از این افراد در این تبلیغ استفاده می شود به عنوان مثال عکس کریم باقری روی بیلبوردهای تبلیغ نوعی خمیردندان آن هم بدون اینکه دندان های وی معلوم باشد فقط به این خاطر بود که اسم آن برند را به خاطر بسپاریم در سایر موارد هم هدف همین است و بس.

موضوع حضور بازیگر نیست بلکه موضوع این است که بازیگر با بازی خود تا چه حد می تواند بر افکار عمومی تاثیر بگذارد.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments