جمشید هاشم پور: حاج حسن ها به جامعه ما لطمه زده اند/ فیلمنامه «آقازاده» قوی بود

جمشید هاشم پور در مستند «بوی خون» صحبت های جالبی درباره نقش خود در سریال «آقازاده» و نیز نوع نگاهی که به بازیگری دارد، بیان کرده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ جمشید هاشم پور بازیگر نقش حاج حسن درباره نقش خود در سریال آقازاده گفت:

امثال حاج حسن به همه لطمه وارد می کنند؛ از مردم عادی گرفته تا سیاسیون و رده های بالاتر جامعه.او افزود: متاسفانه این شخصیت های دورو و چند رنگ هم به بطن جامعه و هم زیر ساخت هایش آسیب می زنند و بر همه مسائل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی هم اثر می گذارند.

نقش بازیگر وقتی مهم می شود که شما حس کنید نقش تان جای کار دارد، یک پیام یا حرف دارد یا افکار عمومی را تحت تاثیر قرار می دهد. اینجا دیگر مثبت یا منفی بودن نقش اهمیتی ندارد.

به نظرم در کف جامعه و در میان عامه مردم آدم هایی از جنس حاج حسن نمی بینیم اما در رده های بالای جامعه از این حاج حسن ها با شخصیت ویژه و خاص شان، زیاد داریم.

تلاش می کنم نقش هایی را که می پذیرم، به شکلی که در فیلمنامه است، بازی کنم و انتظارات کارگردان و تهیه کننده را برآورده کنم.

من نقش های کوتاهی هم داشتم که به خاطر آنها سیمرغ بلورین گرفتم. کوتاه یا بلند بودن نقش همه چیز نیست. گاهی نقش های بسیار کوتاه هم ویژگی هایی دارند که از نقش های اصلی متمایز می شوند و بیشتر جلوه می کنند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments