هومن حاجی عبداللهی: بازیگری را ترجیح می دهم/ آی فیلم سریال های زیرخاکی پخش کند

هومن حاجی عبدالهی دوبلور و بازیگر سینما و تلویزیون گفت: خودم به عنوان کسی که در دهه ۶۰ بزرگ شده است، دوست دارم آی فیلم سریال های قدیمی و زیرخاکی متعلق به آن دهه را بیشتر پخش کند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛  هومن حاجی عبداللهی سالهاست که در عرصه های مختلف هنری از جمله گویندگی، مجری گری، صداپیشگی و بازیگری حضوری فعال دارد. نقش «رحمت امینی» در سریال «پایتخت» اما، یک نقطه عطف در کارنامه هنری حاجی‌ عبداللهی به شمار می‌ رود، چرا که با این نقش شناخته شد و به شهرت رسید.

ای کاش تلویزیون سریال‌ های خوبی مثل پایتخت را بیشتر در کارنامه داشت

ای کاش توشه تلویزیون پربارتر بود و سریال‌ های خوبی مثل پایتخت را بیشتر در کارنامه داشت تا نیاز به این همه تکرار نباشد. لطف خدا و مردم است که سریال پایتخت تا این حد با اقبال عمومی مواجه شده و مردم آن قدر دوستش دارند که حتی تکرار چندین و چند باره اش را هم می بینند و لذت می‌ برند.

حضور رحمت در پایتخت خیلی جدی نبود

این موضوع از قبل پیش ‌بینی نشده بود و حضور رحمت خیلی جدی نبود. رحمت قرار نبود در پایتخت ماندگار شود اما مردم دوستش داشتند و باعث حضور او در سری های بعدی شدند.

فکر می ‌کنم نقش رحمت در پایتخت ۲ با وجود کوتاهی، آن قدر تاثیرگذار بود که باعث شد سازندگان این سریال و در راس شان محسن تنابنده باز هم به حضور جدی ‌تر او در سری های بعدی فکر کنند.

نقش رحمت در سری دوم پایتخت فوق العاده

نقش رحمت در سری دوم پایتخت فوق العاده و بی نظیر بود که با وجود کوتاهی، توانست نظر مخاطبان را به خود جذب کند. اما اگر قرار بود رحمت همان خروس باز بماند قطعاً از طرف خانواده معمولی پذیرفته نمی شد.

نقش رحمت در سری دوم پایتخت فوق العاده و بی نظیر بود که با وجود کوتاهی، توانست نظر مخاطبان را به خود جذب کند. اما اگر قرار بود رحمت همان خروس باز بماند قطعاً از طرف خانواده معمولی پذیرفته نمی شد.

هیچ چیز در پایتخت قابل پیش‌ بینی نیست

هیچ چیز در پایتخت قابل پیش‌ بینی نیست و شاید رحمت دوباره به خانواده معمولی نزدیک شود. اما همان طور که گفتم نقش رحمت در سری دوم پایتخت فوق العاده و بی نظیر بود که با وجود کوتاهی، توانست نظر مخاطبان را به خود جذب کند. اما اگر قرار بود رحمت همان خروس باز بماند قطعاً از طرف خانواده معمولی پذیرفته نمی شد.

خودم به عنوان کسی که در دهه ۶۰ بزرگ شده است، دوست دارم آی فیلم سریال های قدیمی و زیرخاکی متعلق به آن دهه را بیشتر پخش کند. سریال‌ هایی مثل «سلطان و شبان» که در زمان پخش شان خیابان‌ ها خلوت می ‌شد. اگر سخت پایتخت ادامه داشته باشد، باز هم حضور خواهم داشت.

رحمت هم مثل سایر کاراکترها هنوز جای کار دارد

رحمت هم مثل سایر کاراکترها هنوز جای کار دارد و می تواند جذابیت هایش را حفظ کند. تا به این جای کار که فکر نمی‌ کنم رحمت برای بینندگان تکراری و کلیشه ای شده باشد.

با توانایی ‌هایی که در محسن تنابنده سراغ دارم، مطمئن هستم که با طراحی قصه های جدید برای رحمت، می تواند این شخصیت را همچنان جذاب و سرپا نگه دارد.

تکه کلام های رحمت

یکسری اش در متن بود و بقیه هم پیشنهاد خودم و تنابنده در حین انجام کار.

اغلب این تکه کلام‌ها را با هماهنگی افراد در منطقه شیرگاه بدست آوردیم و با شناختی که از اعضای گروه داریم، سعی دارم تا به موقع، به جا و به اندازه از آن استفاده ‌کنم.

خودم اگر تکیه کلام یا نکته ‌ای به نظر می ‌رسید با تنابنده در میان می‌ گذاشتم و در صورت موافقت او، اجرا می کردم.

در حال حاضر بیکارم

فعلا که بیکارم و در خانه قرنطینه را ادامه می ‌دهم تا سالم بمانم. امیدوارم شرایط ساخت پایتخت ۷ فراهم شود تا میهمان مردم باشیم و بتوانیم کاری کنیم تا قدری از تلخی های کرونا و رکود اقتصادی را فراموش کنند و با پایتخت لحظاتی خوش باشند و بخندند.

یکی از افتخاراتم در زندگی شخصی و حرفه‌ای دوری کردن از جنجال و حاشیه است. از بزرگتر‌ها یاد گرفته‌ام سرم را بیندازم پایین و کارم را بکنم، اگر خوب بود، کارم از من دفاع کند، اگر بد بود، نقد شوم و بروم دنبال اصلاح خودم. اما نه حسادت کنم و نه با بد ذاتی و ناجوانمردی کسی را زمین بزنم.

یکی از افتخاراتم در زندگی شخصی و حرفه‌ای دوری کردن از جنجال و حاشیه است. از بزرگتر‌ها یاد گرفته‌ام سرم را بیندازم پایین و کارم را بکنم، اگر خوب بود، کارم از من دفاع کند، اگر بد بود، نقد شوم و بروم دنبال اصلاح خودم. اما نه حسادت کنم و نه با بد ذاتی و ناجوانمردی کسی را زمین بزنم. یکی از افتخاراتم در زندگی شخصی و حرفه‌ای دوری کردن از جنجال و حاشیه است.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments