نخستین تصاویر از سریال «لوکی» منتشر شد

نخستین تصاویر از سریال مورد انتظار «لوکی» یکی از مجموعه سریال‌های فاز چهارم تولیدات کمپانی مارول استودیو منتشر شد.

به گزارش ستاره ها؛‌ نخستین تصاویر از سریال مورد انتظار «لوکی» یکی از مجموعه سریالهای فاز چهارم تولیدات کمپانی مارول استودیو منتشر شد. کمپانی بزرگ آثار سینمایی و تلویزیونی مارول استودیو در ادامه ساخت آثار ابرقهرمانی به سراغ شخصیت شرور دنیای خود با نام «لوکی» رفته است، لوکی بردار «ثور» و یکی از کاراکترهای دنیای آزگارد محسوب می‌شود.

لوکی یک مینی‌سریال اینترنتی روبه پخش آمریکایی است که مایکل والدرون برای دیزنی+ ساخته‌است و براساس شخصیتی در مارول کامیکس به همین نام ساخته شده‌است.

این مجموعه در دنیای سینمایی مارول (MCU) تنظیم شده‌است و استمرار آن را با فیلم‌های فرنچایز به اشتراک می‌گذارد. این سریال توسط مارول استودیوز ساخته شده‌است و والدرون به عنوان نویسنده اصلی و کیت هرون به عنوان کارگردان در این سریال کار می‌کنند.

Know Your Marvel Movies: Loki - MarvelBlog.com %

تام هیدلستون نقش خود را به عنوان لوکی از مجموعه فیلم‌های دنیای سیتمایی مارول تکرار می‌کند. سوفیا دی مارتینو، اوون ویلسون و گوگو امبتا-را نیز از دیگر ستارگان سریال هستند.

تا سپتامبر ۲۰۱۸، مارول استودیوز در حال ساخت تعدادی سریال کوتاه برای دیزنی+ بود، با محوریت حمایت از شخصیت‌های فیلم‌های MCU مانند لوکی. این سریال به همراه تأیید حضور هیدلستون به‌طور رسمی در نوامبر ۲۰۱۸ تأیید شد. والدرون در فوریه ۲۰۱۹ استخدام شد و هرون در اوت به پروژه پیوست. فیلمبرداری این سریال از ژانویه سال ۲۰۲۰ آغاز شد.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments