هفته اول «باخانمان» مضطرب‌ترین فرد جهان بودم/تجربه متفاوت با کمدی

حسام محمودی که این روزها بازیگر نقش اول سریال طنز «باخانمان» است از تجربه ایفای این نقش سخن گفت.

به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر؛ حسام محمودی بازیگر سریال «باخانمان» که این شب‌ها از شبکه سه سیما در حال پخش است، درباره حضورش در این مجموعه که از موقعیت‌هایی کمدی برخوردار است بیان کرد:

«باخانمان» تجربه خیلی متفاوتی بود

«باخانمان» تجربه خیلی متفاوتی بود و یکی از دلایلی که دوست داشتم در آن بازی کنم ژانری بود که تا به حال در آن قدم نگذاشته بودم.

در یک هفته اول شروع کار در سریال «باخانمان» مضطرب‌ترین آدم جهان بودم

من در یک هفته اول شروع کار در سریال «باخانمان» مضطرب‌ترین آدم جهان بودم به هر حال هم فضا کمدی بود و هم با گروهی کار می‌کنید که همه حرفه‌ای هستند و حتی اگر یک بار در این فضا خطا کنید ممکن است دیگر نتوانید جبرانش کنید.

اساس کمدی همین است که یک آدم جدی در موقعیت‌هایی قرار می‌گیرد

اساس کمدی همین است که یک آدم جدی در موقعیت‌هایی قرار می‌گیرد که تعجب برانگیز است و ایجاد تضاد و خنده می‌کند، خیلی از کمدین‌های دنیا هم آدم‌هایی جدی هستند.

یکی از بازیگران سریال تعریف می‌کرد که چارلی چاپلین از همین افراد خیلی جدی بوده است که حتی یک بار یکی از عواملش را در پشت صحنه آثارش به دلیل اینکه می‌خندیده و تمرکز او را به هم ریخته است، اخراج می‌کند.

بازخوردها خیلی مثبت بودند مخصوصاً که این سریال طنز بعد از مدت‌هاست که پخش می‌شود و مردم به آن نیاز داشتند.

قرار بود پیشنهاد حضور در کاری را قبول کنم اما ترجیح می‌دهم استراحت کنم. ما تولید این سریال را ماراتن وار پیش بردیم از ۱۸ مرداد شروع کردیم و تا چند روز پیش کار می‌کردیم و نیاز به استراحت دارم.

مگر چقدر می‌توان صبر کرد تا کرونا پایان یابد. مهلت پایان کرونا مشخص نیست و باید با همین شرایط زندگی را ادامه داد. بشر همیشه در تاریخ حیات خود یاد گرفته است در عین مشکلاتی که وجود دارد زندگی را به نفع خود تغییر دهد.

این سریال لوکیشن‌های متعددی داشت و هیچ قسمتی نداریم که در یک لوکیشن ثابت باشد. بازیگرانی هم هستند که به مرور به قصه اضافه می‌شوند و به نظرم برای مردم جذاب است.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments