بازیگران «نون خ ۳» با ماسک مقابل دوربین رفتند

امروز در روستای سنجریان در اطراف تهران و لوکیشن اصلی سریال «نون خ ۳» که منزل نورالدین خانزاده محسوب می‌شود، سکانس‌های میانی قسمت‌های ۱۱ و ۱۳ فصل سوم این مجموعه طنز، تصویربرداری شد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از برنا؛ یکی از سکانس‌هایی که امروز ضبط شد سکانس خواستگاری و مراسم عروسی کاراکتر سلمان از شیرین، دختر نورالدین خانزاده بود.

امروز همچنین سعید آقاخانی بازیگر و کارگردان «نون خ ۳» به همراه بازیگران اصلی و بومی که در فصل‌های اول و دوم حضور داشتند، مقابل دوربین رفتند. تاکنون تصویربرداری ۱۰ قسمت از این سریال نوروزی شبکه یک سیما به اتمام رسیده است.

سعید آقاخانی درباره حال و هوای فصل سوم این سریال گفت:

فصل سوم «نون خ» ادامه داستان فصل دوم هست و در این فصل ما علاوه بر نمایش زیبایی‌های استان کرمانشاه و استان کردستان، مهاباد و بخش‌های کردنشین استان آذربایجان را هم به تصویر می‌کشیم.

بازیگران این فصل همان بازیگران دو فصل گذشته هستند با این تفاوت که چند بازیگر به این مجموعه اضافه شده‌اند.

در فصل سوم تمرکز ما روی تولید محصولات دارویی است و این شغل را معرفی کرده‌ایم. تمام تلاش گروه این است که در نوروز سال ۱۴۰۰ مردم ساعت و لحظات خوشی را با این سریال سپری کنند و امیدوارم بتوانیم مردم را بیشتر بخندانیم. در واقع روز مرگ ما زمانی است که بیننده به سربال ما نخندد.

«نون خ ۳» اولین سریالی است که بازیگران با ماسک مقابل دوربین رفتند و از آنجا که یکی از شخصیت‌های سریال براساس قصه به کرونا مبتلا شده است بنابراین ما علاوه بر اینکه به موضوع کرونا پرداختیم، تمام صحنه‌ها را با ماسک مقابل دوربین برده‌ایم.

تمام تلاش ما این است که سریال «نون خ» در فصول جدیدش جذابتر و مخاطب پسندتر باشد و بتواند مردم را در ایام عید نوروز شاد و خوشحال کند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments