مهران احمدی: ترجیح می‌دهم در آثار تلویزیونی بازی کنم/ سینما نادیده‌ام گرفت

مهران احمدی اعتقاد دارد که در سینما به هیچ وجه نقش یکسان بازی نکرده و هر بار سعی کرده نقشی متفاوت بازی کند، اما متأسفانه نادیده گرفته شده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از تسنیم؛ مهران احمدی چند وقتی است که با پخش دوباره سریال پایتخت و آوای باران دوباره دیده می‌شود، درباره نقش بهبود گفت:

واقعیت این است که سریال “پایتخت” را خیلی دوست دارم و کسانی در این سریال حضور دارند که به نظرم در نوع خودشان بهترین‌اند. به همین خاطر خیلی خوشحال شدم که نقش “بهبود” را به من پیشنهاد دادند و من این نقش را بازی کردم.

اصولاً دوست دارم نقش‌هایی را بازی کنم که تاثیرگذار باشد و بهبود به نظرم این تأثیرگذاری را در روند داستان داشت. به همین دلیل وقتی در “پایتخت6” هم پیشنهاد بازگشت بهبود را دریافت کردم و  فیلمنامه را خواندم، متوجه شدم این شخصیت هنوز تأثیرگذار است و به همین خاطر به سریال پایتخت برگشتم.

ترجیح مهران احمدی برای بازیگری، تلویزیون است؛ او در این باره تصریح کرد:

واقعیت این است که من در سینما به هیچ‌وجه نقش یکسان بازی نکردم و هر بار که مقابل دوربین سینما ایستادم، سعی کردم نقشی متفاوت بازی کنم.

اما متأسفانه نادیده گرفته شدم. در نقطه مقابل، اگر در تلویزیون  بازی کنم، بسیاری از مردم مرا می‌شناسند و می‌توانم در ذهن عموم آنان باقی بمانم.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments