حرف‌های تازه کفاشیان درباره ویلموتس و باتلاق فدراسیون!

رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: رئیس آینده فدراسیون فوتبال کار بسیار سختی دارد و از نظر من او باید در یک باتلاق بدود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ علی کفاشیان در مورد اینکه گفته می‌شود این روزها شرایط فدراسیون مثل شرایطی است که او ریاست این فدراسیون را برعهده داشت، گفت:

به نظرم تاریخ تکرار می‌شود. زمانی که فدراسیون را تحویل گرفتم فدراسیون تعلیق و در بلاتکلیفی بود. اگر در آن مجمع انتخابات برگزار نمی‌شد، فوتبال تعلیق می‌شد. 

قرار نبود من بیاییم ، اما به دلیل سابقه ای که در کمیته المپیک داشتم انتخابم کردند. وقتی که من آمدم آشنایی زیادی به فوتبال نداشتم، اما هیأت رئیسه کمکم کرد.

آن زمان اگر قصد داشتم بیایم انتخاب نمی‌شدم، اما چون قصد نداشتم انتخابم کردند (باخنده)

الان دو مشکل در فدراسیون داریم؛ یکی مسائل بدهی و مالی که همه چیز را راکد کرده است. مثلاً در دوره من فوتسال ما دو بار قهرمان آسیا شدیم و تیم ملی دو بار راهی جام جهانی شد. طبیعتاً این مقایسه‌ها بعدها صورت خواهد گرفت. ما ابتدا باید با نظر هیأت رئیسه کار را پیش ببریم.

کفاشیان درخصوص آینده فدراسیون، گفت: متاسفانه مسائل مالی خیلی در آینده یک رئیس فدراسیون تاثیر دارد، مثلاً در عید نوروز مسابقات مقدماتی جام جهانی وجود دارد و تصور کنید که تیم ملی به جام جهانی نرود. در آن صورت فوتبال ما بهم می‌ریزد.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آینده رئیس فدراسیون جدید را چگونه می‌بیند، گفت:

الان کار کردن در فدراسیون خیلی سخت است و رئیسی که می‌آید باید تصور کند در باتلاقی بدود که این کار خیلی سخت است.

کفاشیان درمورد مشکلات حضور ویلموتس تصریح کرد:

این مربی نتایج خوبی نگرفت، اما اگر من بودم او را حفظ می‌کردم و می‌گفتم تیم ملی را به جام‌جهانی ببر. اگر او تیم ملی را به جام جهانی نمی‌برد خود به خود قراردادش فسخ می‌شد.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!