فیلمبرداری سریال «شهید باکری» به ارومیه رسید

فیلمبرداری سریال هفت قسمتی «شهید باکری» به کارگردانی هادی حجازی فر بعد از اتمام فیلمبرداری بخش‌های شهر تهران در استان ارومیه ادامه دارد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ فیلمبرداری سریال هفت قسمتی «شهید باکری» به کارگردانی هادی حجازی فر بعد از اتمام فیلمبرداری بخش‌های شهر تهران در استان ارومیه ادامه دارد، پس از اتمام فیلمبرداری ارومیه و زنجان گروه تولید شهید باکری مشغول ضبط سکانسهای جبهه خواهند شد.

تاکنون «هادی حجازی فر» و برخی از بازیگران جوان این سریال تلویزیونی جلوی دوربین رفته اند، قرار است پس از پایان فیلمبرداری در شهر تهران و ارومیه، عوامل تولید کننده سریال «شهید باکری» راهی شهر آبادان شوند.

سریال هفت قسمتی شهید باکری به برهه خاص زمانی از زندگی تا شهادت این شهید و همراهانش می پردازد، سریالی که در آن هر قسمت از اثر به یکی از همراهان شهید باکری می پردازد.

رونمایی از گریم هادی حجازی‌فر در نقش شهید مهدی باکری

هادی حجازی فر برای سایر نقش‌های این سریال در حال جستجو در میان بازیگران جوان تئاتر بود، وی در اعلامیه‌ای از بازیگران بین هفده تا بیست و هفت سال دعوت کرده بود تا بخش کوتاهی را به صورت ویدیو برای فارس باقری به عنوان مسئول انتخاب بازیگر اثر ارسال نمایند.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!