اعلام زمان جدید برگزاری مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر

نشست سرمربی تیم ملی ایران و رئیس دپارتمان تیم های ملی با رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا و سایر مسئولان ای اف سی و نمایندگان تیم های گروه C مسابقات مقدماتی جام جهانی برگزار شد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ جلسه دراگان اسکوچیچ،سرمربی تیم ملی و مهدی خراطی، رئیس دپارتمان تیم های با شین من گیل،رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون،عوض بیک،مسئول مسابقات کمیته مسابقات و پاول عضو کمیته مسابقات امروز به شکل برخط برگزار شد.

مهدی خراطی،رئیس دپارتمان تیم های ملی درباره این نشست گفت:

در این نشست نمایندگان فدراسیون فوتبال ایران بر میزبانی رقابت ها به شکل رفت و برگشت تاکید داشتند و بر حق فوتبال ایران مبنی بر بهره مند شدن از ظرفیت میزبانی در سه مسابقه دور برگشت تصریح کردند.

در نهایت، با توجه به همه گیری و افزایش شیوع کرونا در سطح جهان و تاکید کنفدراسیون مبنی بر سلامت مربیان، بازیکنان و دست اندرکاران مسابقات و مباحث مختلف صورت گرفته درباره ادامه برگزاری رقابت های انتخاباتی جام جهانی 2022 قطر، در نهایت مقرر گردید این مسابقات به احتمال بسیار زیاد به صورت متمرکز به میزبانی یکی از تیم های گروه C برگزار شود و در صورت عدم وجود میزبان از سوی تیم های حاضر در این گروه مسابقات در کشور بی طرف به انجام برسد.

نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا با سایر گروههای شرکت کننده فردا به پایان می رسد و نتیجه آن به صورت رسمی به فدراسیون ها اعلام خواهد شد.

رئیس دپارتمان تیم های ملی درباره زمان برگزاری مسابقات گفت:

بر این اساس و مطابق برنامه ریزی جدید،تیم ملی روز 3 ژوئن تیم ملی مقابل هنگ کنگ،7 ژوئن مقابل بحرین،11 ژوئن در برابر کامبوج و در نهایت روز 15 ژوئن در برابر عراق قرار خواهد گرفت.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، ورود تیم ها به کشور میزبان 31 ماه می سال جاری میلادی و خروج آنها هم 16 ژوئن خواهد بود و بنابراین مدت زمان برگزاری مسابقات 17 روز تعیین شده است.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments