عامریان: تقاضایی برای اکران نوروزی «دینامیت» نداشته‌ام

تهیه کننده فیلم سینمایی «دینامیت» گفت: تصمیم گرفته‌اند که فیلم من در نوروز ۱۴۰۰ اکران شود این در حالی است که من تقاضایی برای اکران نوروزی نداشته‌ام و درترجیح می‌دهم فیلم در زمان بهتری اکران شود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ با اعلام سه فیلم «دینامیت»، «چپ، راست» و «درخت گردو» از سوی محمدرضا صابری دبیر و سخنگوی سینماداران برای اکران نوروز ۱۴۰۰ و تصمیم گیری برای اکران فیلم ها،  «ابراهیم عامریان» تهیه کننده فیلم «دینامیت» درباره تصمیم اکران نوروزی فیلم گفت:

من به عنوان تهیه کننده تقاضایی برای اکران نوروزی فیلم نداشتم و ترجیح می دهم فیلمم در شرایطی که ۶۰ تا ۷۰ درصد مردم واکسن ویروس کرونا را دریافت کرده باشند و شرایط بهتری برای اکران وجود داشته باشد در سالن سینما به نمایش درآید.

وی درباره توان فیلم «دینامیت» در جذب مخاطب گفت:

فیلم به لحاظ بار کمدی و اجتماعی غنی است و توان جذب مخاطب را به خوبی دارد از سوی دیگر از آن دست آثاری است که تا سال ها درباره اش صحبت خواهد شد.

تهیه کننده فیلم های پرفروشی نظیر تگزاس درباره فعالیت اخیرش گفت:

در حال پیش تولید سریالی برای نمایش خانگی با عنوان «آنتن» هستم که بتوانیم ظرف هفته های آتی جلوی دوربین ببریم. این کار با موضوع کمدی اجتماعی نوشته شده که توسط آقای مسعود اطیابی کارگردانی خواهد شد.

دینامیت با حضور چهره های مطرح در سینمای کمدی از جمله احمد مهران فر، پژمان جمشیدی و محسن کیایی ساخته شده است.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments