سریال‌های شبکه پنج در سال ۱۴۰۰/ بازگشت اکبر عبدی و کارگردان قدیمی سینما

شبکه پنج برای سال ۱۴۰۰ سریال‌های مختلفی را روی آنتن خواهد برد؛ از سریال اولین زن فرمانده سپاه گرفته تا “نوروز رنگی” و حضور اکبر عبدی در سریال “روزهای آبی”.

به گزارش ستاره ها و به نقل از تسنیم؛ تلویزیون برای سال 1400 در شبکه‌های مختلف برنامه‌ریزی‌های مختلفی دارد؛ برخی با احیای نوستالژی‌هایشان به شبکه‌های سیما می‌رسند و برخی هم با طرح‌های جدید اما بازگشت کارگردان‌های قدیمی و بازیگران محبوب، تدارکی ویژه را در دستور کارشان قرار داده‌اند.

در این میان، نوروز 1400 تکلیفِ سریال جدید علی مسعودی (علی مشهدی) روشن شد و با اسمِ قدیمی‌اش یعنی “نوروز رنگی” به پخش شبکه پنج می‌رسد.

بعد از چند سال غیبت در کنداکتورهای ویژه با “پدرپسری” به ماه مبارک رمضان رسید این نوید به مخاطبین داده شد که سریال‌سازی این شبکه با کارهای جدید و ماندگار احیاء می‌شود.

سریال , شبکه پنج , تلویزیون , صدا و سیما ,

سریال علی مشهدی بالاخره “نوروز رنگی” شد

این اتفاق با کار علی مسعودی کلید می‌خورد و از اول فروردین‌ماه روی آنتن شبکه پنج سیما خواهد بود، سریالی که این روزها با پایان یافتن تصویربرداری، مراحل فنی را می‌گذراند تا 20 قسمت به آنتن برسد، کاری که برای اولین بار تصاویر نادیده از حرم رضوی در دهه 1360 را به مخاطب نشان خواهد داد.

سریال , شبکه پنج , تلویزیون , صدا و سیما ,

ماجراهای 1366 با دایی محمود

کنار او بازیگرانی همچون رابعه اسکویی، جواد خواجوی، شهرام قائدی، جمشید حسینی، محمد اسلامی، سینا رازقی، ماهان عبدی،‌ حمیدرضا شجره و برخی از بازیگران بومی حضور دارند. در اواخر کار هم یوسف تیموری به گروه اضافه شد و نقش مهمِ “دایی محمود” را بازی کرد.

مجموعه تلویزیونی، “نوروز رنگی” زمانه‌ای را روایت می‌کند که مردم با وجود شرایط سخت جنگی زندگی می‌کردند، کاری که در عینِ طنز و سرگرمی، قرار است به سنت‌ها و آداب ایرانی در مشهد بپردازد.

سریال , شبکه پنج , تلویزیون , صدا و سیما ,

“رعد و برق” بهروز افخمی سریال رمضانی

بهروز افخمی پس از 7 سال دوری از تلویزیون، اواخر سال گذشته همراه با توقفِ کرونایی، ساخت سریالی درباره حادثه سیل 1398 را آغاز کرد و مجموعه “رعد و برق” را در مناطق سیل‌زده جلوی دوربین برد.

“رعد و برق” تلویزیون بعد از توقف به‌دلیل شرایط کرونایی کشور، تصویربرداری را در روستای ییلاقی درازنو بر فراز ابرهای استان گلستان راه انداخته است.

سریال , شبکه پنج , تلویزیون , صدا و سیما ,

شهرام قائدی، محمد فیلی، مرتضی کاظمی، مهدی زمین‌پرداز، محمد مختاری، مزدک رستمی، حسن اسدی، ویدا موسوی، سپیده موسوى، امیر موسوی، ابراهیم یوسفی، پوریا منجزی، مجید درستی و ابراهیم امیرخانی بازیگرانی‌اند که در این سریال تلویزیونی به ایفای نقش می‌پردازند.

سریالی که نقش اول ندارد!

بهروز افخمی: “در این کار هیچ‌کسی نقش اصلی نیست و همه به‌نوعی شخصیت‌اند و نمی‌توان گفت مهدی زمین‌پرداز و دوستانِ دیگر، چه‌کسی نقش کلیدی دارد.

من سعی کردم از آدم‌هایی در این قصه استفاده کنم که کار را باورپذیر کنند و همه بدانند چه کارها و فعالیت‌های جهادی اتفاق افتاده است تا ما از سیل و حوادث آن دوره، در امان بمانیم.”

سریال , شبکه پنج , تلویزیون , صدا و سیما ,

بازگشت اکبر عبدی به تلویزیون

چندی پیش اعلام شد که سریال “روزهای آبی” در شمال کشور کلید خورد، سریالی که با پیوستنِ اکبر عبدی پرحاشیه شد؛ چرا که بعد از آن خبری آمد که این هنرمند پیشکسوت به‌دلیل جراحی قلب نتوانسته است در این سریال و حتی کار سعید آقاخانی (نون.خ.3) حضور پیدا کند.

سریال , شبکه پنج , تلویزیون , صدا و سیما ,

بازیگر نقش اول “روزهای آبی” کیست؟

اکبر عبدی کنار امیر غفارمنش و فریبا متخصص در جدیدترین اثر محمدرضا حاجی‌غلامی کارگردان سریال “پدر پسری” حضوری ویژه دارند، البته بازیگر نقش اول سریال “ویدا جوان” است که پیش از این در سریال “ماه و پلنگ” و  فیلم سینمایی “آبادان یازده 60” بیشتر نامش را سر زبان‌ها انداخت، بازیگر کاربلدی که شاید “زمانه” حسن فتحی باعث شد مورد توجه مخاطب و کارگردانان سینما و تلویزیون قرار بگیرد.

سریال , شبکه پنج , تلویزیون , صدا و سیما ,

پخش در بهار 1400

فیلمبرداری سریال “روزهای آبی” در شمال کشور ادامه دارد و تقریباً از مرز 60 درصد تصویربرداری گذشت، کاری پربازیگر که برای بهار 1400 آماده می‌شود.

“روزهای آبی” درباره خانواده‌ای است که در شرایط مالی سخت قرار می‌گیرند و مجبور می‌شوند در روستایی ساکن شوند و ارتباط آن‌ها با اهالی روستا ماجرایی کمدی و تا حدودی فانتزی را پدید می‌آورد.

سریال , شبکه پنج , تلویزیون , صدا و سیما ,

زندگی روستایی و آغاز چالش‌های تلخ و شیرین

زندگی خانواده‌ای‌ که با توجه به مشکلات مالی پدر و فرار از طلبکارها، مجبور به تجربه زندگی در روستای مادری‌شان می‌شوند و این آغاز چالش‌های تلخ و شیرین آن‌ها در روستا است. ویدا جوان، فریبا متخصص، ایرج نوذری، علی سلیمانی، کیوان ساکت‌اف، مهسا غفوری، مرتضی زارع، مجید پتکی، عاطفه چوپانی، مجید شهریاری، پرهام موحدی، پریا مهدوی و امین‌علی شهسواری به‌عنوان اولین گروه بازیگران جدیدترین سریال شبکه پنج سیما معرفی شدند.

نادر سلیمانی، مهران رجبی، رامین ناصرنصیر و امیر غفارمنش چهار بازیگر جدیدی‌اند که به مجموعه بازیگران “روزهای آبی” اضافه شده‌اند.

سریال , شبکه پنج , تلویزیون , صدا و سیما ,

بازیگران جوانِ “روزگارجوانی”/ تلاش برای پخش در تابستان

“روزگار جوانی” چهارمین پروژه‌ای است که از 26 بهمن‌‌ماه جلوی دوربین شبکه پنج رفته است.

تولید فصل سوم مجموعه پرطرفدار تلویزیونی “روزگار جوانی” در 30 قسمت به‌کارگردانی اصغر توسلی در شبکه پنج سیما شروع شد.

در این مجموعه تلویزیونی بیوک میرزایی، رسول نجفیان، آریا توسلی، سعید زارعی، سینا کرمی، امیرمسعود واعظ و عیسی حسینی ایفای نقش می‌کنند.

سریال , شبکه پنج , تلویزیون , صدا و سیما ,

فصل اول «روزگار جوانی» سال 1377 به‌تهیه‌کنندگی اصغر توسلی، کارگردانی شاپور قریب و اصغر توسلی و نویسندگی اصغر فرهادی روی آنتن شبکه پنج رفت.

همچنین فصل دوم این مجموعه تماشایی در سال 1378 به‌تهیه‌کنندگی و کارگردانی اصغر توسلی و نویسندگی علی‌اکبر محلوجیان و فرهاد نقدعلی برای این شبکه تولید شد.

سریال , شبکه پنج , تلویزیون , صدا و سیما ,

قصه‌های جدید “روزگار جوانی” همچون گذشته مشکلات این پنج دانشجوی اصلی را نشان خواهد داد و به‌تناسب قصه و داستان، بازیگران جدید با اتفاقات جدیدی، وارد سریال می‌شوند.

سریال , شبکه پنج , تلویزیون , صدا و سیما ,

“داستان یک شهر” و احیای یک نوستالژی دیگر

“داستان یک شهر” احیای برندی است که سال‌ها قبل با سوژه‌هایی واقعی، آسیب‌های اجتماعی را مورد هدف قرار می‌داد و حالا قرار است به‌زودی سری جدید آن برای آنتن شبکه پنج سیما آماده شود، کارگردان آن هنوز مشخص نشده اما تهیه‌کنندگی‌اش را فرشید محمودی همان تهیه‌کننده “در شهر” به‌عهده دارد. پیمان عباسی نویسنده این مجموعه براساس سوژه‌های واقعی در شهر و اتفاقات و حوادث شهر تهران کار را پیش می‌برد.

“شهباز” کاری معمایی در شبکه پنج

“شهباز” کاری معمایی است که مینا خدیوی نویسنده آن است و تهیه‌کنندگی آن به‌عهده مهدی علی‌نقی‌پور است، حوزه امنیت عمومی را نشانه گرفته است و ذیل سریال‌های معمایی امنیتی تعریف می‌شود. متن این سریال با تعامل نهادهای امنیتی نگارش می‌شود و کار متفاوتی در حوزه کارهای امنیتی به‌شمار می‌رود.

سریال , شبکه پنج , تلویزیون , صدا و سیما ,

کارگردان “ویلایی‌ها” با سریالی در شهرک پشت‌جبهه

“روزی روزگاری جنوب” منیر قیدی کارگردان “ویلایی‌ها” موقعیتی شبیه به همین فیلم خاطره‌انگیز سینمایی دارد اما قصه‌ها و کاراکترهایش کاملاً متفاوت است، سریالی که در همان شهرک پشت‌جبهه‌ای تعریف می‌شود. منیر قیدی که نگارش سریال را به‌عهده دارد به‌عنوان کارگردان این سریال معرفی می‌شود، تهیه‌کننده شخص دیگری است و هنوز تولید آن مشخص نیست تا متن‌ها کامل شوند.

سریال , شبکه پنج , تلویزیون , صدا و سیما ,

“تی‌مره” سریالی کمدی با موضوع فوتبال

“تی‌مره” کار کمدی در عین حال تاریخی است که حامد افضلی به‌عنوان نویسنده و آشتیانی‌پور تهیه‌کننده این سریال است، موضوع آن راجع به اولین فوتبالی است که در جنوب ایران با حضور انگلیسی‌ها برگزار می‌شود.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110