کلاف پیچیده قایدی: دعوت به کمیته انضباطی و تماس با فکری

مهاجم تیم استقلال تهران وضعیت عجیب و بی سابقه‌ای را در این تجربه می‌کند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایلنا؛ مهدی قایدی، مهاجم جوان تیم استقلال تهران به علت مشکلات موجود در قراردادش، بیش از یک هفته در تمرینات این تیم شرکت نمی‌کند و وضعیت نامشخصی دارد.

قایدی از زمان آغاز تمرینات برای بازی هفته شانزدهم مقابل مس در رفسنجان، در‌ تمرینات حضور پیدا نکرد و پس از غیبت به دلیل سرماخوردگی، مشخص شد او به حالت گلایه از وضعیتش در تمرین غیبت می‌کند.

پس از نزدیک دو هفته از غیبت قایدی، باشگاه در اقدامی عجیب با ارسال نامه‌ای رسمی او را به کمیته انضباطی باشگاه دعوت کرده است تا غیبت او مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت لزوم جریمه شود.

در مقابل اقدام جالب توجه باشگاه استقلال، این بازیکن اگر به غیبت در تمرینات ادامه می‌داد و از طرفی مشکلش پابرجا ‌می‌ماند، طبق قوانین آیین نامه کمیته انضباطی، ظاهراً قایدی به جریمه و محرومیت چهارماهه از همراهی تیمش محکوم می‌شد که از طرفی به سود این بازیکن می‌شد.

قایدی که قراردادش در تابستان پیش رو به اتمام می‌رسد اتفاقا از محرومیت احتمالی استقبال ‌می‌کرد چرا که او در این صورت از تیم دور می‌ماند و با پایان محرومیتش به عنوان بازیکن آزاد می‌توانست مقصد جدید خود را هم مشخص کند اما او از امروز به تمرینات برمی‌گردد.

او در همین راستا با محمود فکری، سرمربی تیم تماس گرفته و طبق گفتگویی که صورت گرفته مقرر شده او به تمرینات بازگردد اگرچه مشکل او برطرف نشده و مذاکرات همچنان ادامه خواهد داشت.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments