امیرحسین صدیق: جای برنامه‌های مفرح در تلویزیون خالی است

از تجربه تاهل در سریال «منم دوستت دارم» استفاده کردم

امیر حسین صدیق از تجربه بازی در سریال «منم دوستت دارم» گفت.

به گزارش ستاره ها و به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ این شب‌ها مجموعه «منم دوستت دارم» از شبکه سلامت پخش می‌شود.

مجید پرکار کارگردان سریال «منم دوستت دارم» و امیرحسین صدیق، نگار عابدی، مسعود فروتن، عرفان برزین و ترنم کاظمی بازیگران این مجموعه نمایشی هستند.

امیرحسین صدیق درباره این سریال و جدیدترین فعالیت‌هایش صحبت کرد.

آقای صدیق؛ چطور شد بازی در مجموعه نمایشی «منم دوستت دارم» را قبول کردید؟

ابتدا فیلمنامه را خواندم و محتوای آن‌را دوست داشتم. همه می‌دانیم در دوران کرونا متاسفانه خشونت‌های خانگی در کل دنیا بیشتر شده است.

برایم مهم بود که بتوانیم با این مجموعه به این عزیزان راهکار‌هایی ارائه کنیم که تعامل بهتری با هم داشته باشند و ساعت‌های طولانی در خانه ماندن را کنار هم به راحتی سپری کنند.

لزوم توجه به سلامت روحی بسیار حائز اهمیت است. عملکرد تلویزیون را در این زمینه به عنوان یک مخاطب و هنرمند چطور ارزیابی می‌کنید؟

تلویزیون بازتابی از خود جامعه است. برنامه‌هایی مانند اخبار، میزگرد‌ها، نحوه تعامل و برخورد مجری‌ها با میهمانان و … همه بازتابی هستند از خشم و عصبانیتی که در جامعه وجود دارد و برنامه‌هایی مانند مجموعه «منم دوستت دارم» که با لحنی آرام و با نشاط و آرامش‌بخش درباره مسایل مختلف صحبت کنند در بین برنامه‌ها ندرتا دیده می‌شوند.

مشکل دیگر گزینشی برخورد کردن تلویزیون با برنامه‌ها، مجری‌ها، گزارشگران، برنامه‌های نمایشی و… است که این برنامه‌ها را از فضایی که بتوانند از نظر روحی و سلامت روان به افراد جامعه کمک کند دورمی‌کند.

من وقتی شبکه‌های مختلف تلویزیون را می‌بینم گاهی به دنبال برنامه‌ای سرگرم کننده می‌گردم که بتوانم ساعت خوش و با آرامشی را داشته باشم، اما حتی در تاک‌شو‌ها که باید با نشاط باشند و مفرح باشند هم گاهی به جا‌های باریک کشیده می‌شوند.

به عنوان یک فرد متاهل چقدر از دغدغه‌ها و مشکلات زوج جوان مجموعه «منم دوستت دارم» را واقعی و نزدیک به خانواده‌ها در جامعه امروز می‌بینید.

من هنوز تازه داماد محسوب می‌شوم (با خنده) تازه دوسال از ازدواج‌مان می‌گذرد و خداراشکر مشکل خاصی نداشته‌ایم.

این موضوع شاید به این خاطر است که مدت زمان طولانی از ازدواج مان نمی‌گذرد و شاید هم به دلیل شخصیت‌های‌مان است که به طور کلی آرام هستیم.

از تجربه متاهل بودن در این کار استفاده کردم و سعی کردم از این تجربه در راستای بهتر شدن نقش بهره ببرم.

خاطره جالبی که دارم این است که گاهی موقع فیلمبرداری به خانم عابدی به جای بانو که اسم شخصیت اصلی زن بود نام همسرم باران را می‌گفتم (با خنده).

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments