کارگردان سریال «بوتیمار»: بوتیمار برای نوروز ۱۴۰۰ ساخته می‌شود+ عکس

کارگردان سریال بوتیمار: این روزها مشغول تصویر برداری سریال نوروزی شبکه سه هستیم، ساخت این مجموعه را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و در هوای سرد و گاهی بارانی استان مازندران جلو می‌بریم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ علیرضا نجف زاده پیرامون مراحل تولید سریال «بوتیمار» گفت:

این روزها مشغول تصویر برداری سریال نوروزی شبکه سه هستیم، ساخت این مجموعه را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و در هوای سرد و گاهی بارانی استان مازندران حوالی جنگل سی سنگان با حضور تعدادی از بازیگران با استعداد و کار بلد تئاتر و تلویزیون این استان در کنار چهره‌های محبوب سینما و تلویزیون ادامه می‌دهیم  و تلاش می‌کنیم با توجه به وضعیت موجود اثری مفرح و جذاب با قصه‌ای متفاوت با آن چه در این سال‌ها دیده اید تولید کنیم.

کارگردان سریال «زوج یا فرد»: سریال بوتیمار برای نوروی ۱۴۰۰ ساخته می‌شود

شاید نقطه عطف سریال بوتیمار در این باشد که به ترکیب متفاوتی از بازیگران نسبت به همیشه رسیده ایم و این اتفاق در روند کار اگر چه گاهی ما را دچار خلل و کُندی در تولید می‌کند، اما قطعا می‌تواند نتیجه‌ای متفاوت داشته باشد چرا که بازیگران کاربلد مازندرانی و به خصوص کودکان فضای سریال را متفاوت کرده اند.

قطعا شرایط جوی در ضبط و برداشت‌های ما در لوکیشن‌های خارجی موثر است، اما با توجه به کنداکتور مشخص نوروزی تمام تلاشمان این است که سریال را به موقع به آنتن برسانیم.

اخیرا ساناز سماواتی به ما اضافه شده است و به زودی و با پیشرفت فیلم نامه بازیگران دیگری نیز به گروه بازیگران سریال بوتیمار اضافه خواهند شد.

به گزارش ستاره ها، حمید لولایی، مرجانه گلچین، هدایت هاشمی، اشکان اشتیاق، علی صبوری، سپند امیر سلیمانی، سارا مقربی، ندا کوهی، علیرضا درویش، سلمان خطی، ملیحه بقایی، حسین توهمی، سامی غریبی، دانیال جعفری سید احمد رضوی، محمد مهدی هادی زاده، صاحب حسینی، علیرضا اسلامی، سید عباس حسینی، شیرین مجتهدی، بهزاد کاشفی، مجتبی امدادی و قدیر شمشیری در بوتیمار به ایفای نقش می پردازند.

کارگردان سریال «زوج یا فرد»: سریال بوتیمار برای نوروی ۱۴۰۰ ساخته می‌شود

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110