نادر سلیمانی: بازیگر هم مثل باقی مردم باید خرج زن و بچه را بدهد

بازیگر فیلم «گیج گاه» گفت: بالاخره هر آدمی دخل و خرج دارد، یک بازیگر هم هزینه هایی دارد که باید مثل سایر مردم از محلی تامین شود، من خودم هم می دانم شاید گاهی در آثار شاخصی بازی نکرده ام اما بالاخره باید خرج زن و بچه ام را بدهم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ نادر سلیمانی درباره حضورش در فیلم سینمایی «گیج گاه» گفت:

فیلم را دوست داشتم به همین خاطر در آن حضور پیدا کردم، برای من کوتاهی و بلندی نقش مهم نیست زیرا اهل متر کردن دیالوگ و نقش نیستم، وقتی در اثری حاضر می شوم تمام خودم را می گذارم و در این فیلم هم با انرژی کامل حاضر شدم.

دوست دارم سینمای جدی را تجربه کنم

من به شدت دوست دارم سینمای جدی را تجربه کنم، اما همه این‌ها به فیلمنامه، کارگردانی و نقشی که به من پیشنهاد می‌شود بستگی دارد، من بازیگری را از نقش های جدی در تئاتر شروع کردم و بعد از آن به سینمای کمدی اضافه شدم، در حال حاضر هم اگر نقشی جدی و خوب پیشنهاد شود از آن استقبال خواهم کرد. من به شخصه آثار جدی خوبی بازی کرده ام اما نمی دانم تا کی قرار است برای آثار کمدی انتخاب شوم.

علاقمند به سینمای کمدی هستم

من علاقمند به سینمای کمدی هستم که هم وجه کمیک آن رعایت شود و هم اینکه حرفی برای گفتن داشته باشد، اما واقعیت برای بازیگران همیشه شرایط برای انتخاب چندان مطلوب نیست.

من به عنوان یک بازیگر اگر پشت سر هم کار رد کرده و در خانه بنشینم، کم کم تمامی پیشنهادات از بین رفته و می گویند که سلیمانی دیگر نمی خواهد کار کند، به همین خاطر سخت است که در سینمای امروز خیلی هم با وسواس عمل کنیم.

هر آدمی دخل و خرج دارد

بالاخره هر آدمی دخل و خرج دارد، یک بازیگر هم هزینه هایی دارد که باید مثل سایر مردم از محلی تامین شود، من خودم هم می دانم شاید گاهی در آثار شاخصی بازی نکرده ام اما بالاخره باید خرج زن و بچه ام را بدهم.

شاید دوست داشته باشم که من عنصر انتخاب کننده در سینما باشم اما اگر بخواهم این انتخاب را سخت گیرانه اعمال کنم خیلی آرام آرام از چرخه حذف می شوم، در سینمای امروز که همه چیز گیشه شده وسواس به خرج دادن سخت شده است.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments