حریرچیان: فعلاً کار نمی‌کنم تا دوباره کرونا نگیرم/ حال مردم با کمدی خوب می‌شود

هوشنگ حریرچیان که یک بار به کرونا مبتلا شده، معتقد است این روزها با کمدی می‌شود حال مردم را خوب کرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از تسنیم؛ هوشنگ حریرچیان بازیگر گزیده کاری است و در همین معدود فیلم‌ها و سریال‌هایی که بازی کرده، نقش‌های طنز سهم قابل توجهی را به خود اختصاص می‌‌دهد.

سریال , تلویزیون , صدا و سیما , کرونا ,

* سریال “ساختمان پزشکان” اولین حضورتان در سریال طنز شبانه به شمار می‌رود؛ چطور شد؟

البته من قبل از “ساختمان پزشکان” در فیلم‌ها و سریال‌‌های طنز دیگری بازی کرده بودم اما این سریال اولین حضورم در کار طنز شبانه به شمار می‌رفت.

وقتی چند قسمتی از فیلمنامه سریال را که آماده بود، خواندم احساس کردم “ساختمان پزشکان” می‌‌تواند تجربه متفاوتی باشد که اتفاقاً همین‌طور هم بود. از سوی دیگر، بازیگران و عوامل خیلی خوبی در سریال حضور داشتند که همکاری با آن‌ها می‌توانست لذت‌بخش باشد.

* اگر بخواهیم خاطره‌بازی داشته‌ باشیم؛ چقدر کاراکتر فرید به عنوان پدرِ داستان “ساختمان پزشکان” را دوست داشتید و به عنوان پدر یک خانواده، با این نقش احساس نزدیکی کردید؟

این کاراکتر به لحاظ سنی به خودم خیلی نزدیک بود؛ اما در برخی از خصوصیات اخلاقی‌اش هیچ اشتراکی با هم نداشتیم. او دارای ویژگی‌های عجیب و غریبی بود که خودم اصلاً نمی‌پسندیدم.

با این حال، به عنوان بازیگر اگر نتوانم با یک نقش ارتباط برقرار کنم، اصلاً ایفایش را قبول نمی‌‌کنم. از این لحاظ، فرید را با همه خصوصیات مثبت و منفی‌اش دوست داشتم.

معمولاً در بیشتر نقش‌هایتان یک ته‌لهجه اصفهانی دارید. این ته‌لهجه در “ساختمان پزشکان” هم مشاهده می‌شود و به نظر می رسد بخشی از بازی‌تان شده است.

اتفاقاً در ابتدا اصلاً قرار نبود لهجه داشته باشم و چون مدت‌ها بود که نقشی را با لهجه بازی نکرده بودم، اصلاً هم برایم آسان نبود؛ اما آقای صحت اصرار داشت که حتماً ته‌لهجه اصفهانی داشته باشم.

در اکثر نقش‌هایی که از شما دیده‌ایم رگه‌هایی از طنز قابل مشاهده است. خودتان چقدر به ژانر کمدی علاقه دارید؟

فکر می‌‌کنم با کمدی می‌توان حال مردم را خوب کرد. خودم هم روحیه طنازی دارم و دوست دارم هم بخندم و هم دیگران را بخندانم. خوشبختانه اکثر نقش‌هایی هم که تا به امروز داشته‌ام، کمدی بوده‌‌اند.

* این روزها چه می‌کنید و مشغول چه کاری هستید؟

از آنجا که یکبار به کرونا مبتلا شدم و خوشبختانه بهبود پیدا کردم و با توجه به شرایط موجود، ترجیح می‌‌دهم فعلاً کار نکنم تا کرونا تمام شود.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments