اقدام ناخواسته اینستاگرام/ تعداد لایک‌های کاربران اینستاگرامی پنهان می‌شود

اینستاگرام امروز ناخواسته تعداد لایک های بسیاری از کاربران خودش را در برخی از مناطق جهان پنهان کرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ یک اشکال، تعداد بیشتری از افراد را به برنامه آزمایشی اینستاگرام اضافه کرده است، اما اکنون این روند دوباره تغییر کرده است. از سال ۲۰۱۹، اینستاگرام شروع کرد به آزمایش طرح پنهان کردن شمارنده لایک‌ها که کاربران معمولاً در پست‌های اینستاگرام مشاهده می‌کنند.

اختلال اینستاگرام در امریکا

از سال گذشته و با شیوع ویروس کرونا، این آزمایش هنوز ادامه دارد، اما بدون به روزرسانی یا گسترش زیاد. امروز، بسیاری از کاربران اینستاگرام در ایالات متحده امریکا اعلان زیر را دریافت کردند که می‌گوید دیگر تعداد لایک‌ها را مشاهده نمی‌کنند، البته هیچ گونه اعلام رسمی نشد.

باگ ناخواسته اینستاگرام در برخی مناطق دنیا

اینستاگرام در توئیتی علت این اختلال را توضیح داد و گفت که توسعه امروز یک اشکال داشت، ما امروز ناخواسته افراد بیشتری را به آزمایش حذف شمارنده لایک‌ها اضافه کردیم؛ بنابراین اگر امروز پیام را دریافت کردید و در صفحه برنامه تان تغییری ایجاد شد، منتظر باشید، چون به زودی دوباره به حالت عادی بر می‌گردد.

ویژگی های جدید در اینستاگرام

دیروز هم اینستاگرام اعلام کرد که یک امکان جدید به این اپلیکیشن اضافه شده است. این امکان قابلیت لایو گذاشتن 4 نفره بود که اینستا اعلام کرد، امیدوار است این ویژگی افراد را ترغیب به انجام یک گفتگوی نمایشی یا پادکست کند یا میزبان جلسات همکاری باشد.

اینستاگرام می‌خواهد افراد بیشتری به طور هم زمان با هم در ارتباط باشند، بنابراین Live Rooms را راه اندازی کرد. این ویژگی که به صورت جهانی در دسترس خواهد بود، در مقایسه با محدودیت قبلی که دو نفر بود، به چهار نفر امکان می‌دهد تا در یک پخش مستقیم، گپ ویدیویی داشته باشند.

همچنین اینستاگرام در حال کار روی ویژگی جدیدی است که برای صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان محتوا داشبورد جدیدی را ارائه می دهد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!