فضل‌الهی: در دوران کرونا ریسک حضور در آثار تلویزیونی و سینمایی را نپذیرفتم

بازیگر سریال «بوی باران» گفت: در طی مدت سال پیش پیشنهادات فراوانی داشتم منتها نمی‌توانستم خطر کنم، هرچه سعی کردم که در پروژه‌ها حضور داشته باشم، اما کرونا تمامی نداشت و همین باعث شد تا اغلب آن‌ها را رد کنم، اعتراف می‌کنم بسیار دلتنگ بازی هستم، اما نمی‌توانم ریسک کنم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ شمسی فضل‌الهی پیرامون عمده فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت:

در حال حاضر مشغول به کار خاصی نیستم، یعنی از همان ابتدای سال جاری به دلیل شیوع بیماری کرونا از کار فاصله گرفتم و ترجیح دادم بنا به شرایط موجود خانه بمانم.

در طی مدت سال پیش پیشنهادات فراوانی داشتم منتها نمی‌توانستم خطر کنم، هرچه سعی کردم که در پروژه‌ها حضور داشته باشم، اما کرونا تمامی نداشت و همین باعث شد تا اغلب آن‌ها را رد کنم، اعتراف می‌کنم بسیار دلتنگ بازی هستم، اما نمی‌توانم ریسک کنم.

حضور جوانان در عرصه بازیگری

بازیگری شاید از دور جذاب باشد، اما به واقع که حرفه بسیار سختی است، بازیگری برای هر فردی می‌تواند جذابیت داشته باشد، اما باید بگویم که این حرفه فارغ از اتفاقاتی که از دور برای آدم‌ها جذاب به نظر می‌رسد کار آسانی نیست.

همه فکر می‌کنند که دستمزد بازیگران بالا است، همگی ثروتمند هستند و به راحتی زندگی می‌کنند، اما به واقع این مبالغ شاید تنها برای چند نفر خاص باشد، اکثر بازیگران دستمزد‌های بسیار کمی را می‌گیرند و گا‌ها طلبشان پرداخت هم نمی‌شود.

توصیه من به جوانان این است که از دانشگاه شروع کنند، آموزش بازیگری را آکادمیک بیاموزند و هر روز کتاب بخوانند، مطالعه برای یک بازیگر واجب‌ترین اتفاق است، مطالعه دید و نگاه یک بازیگر را گسترش می‌دهد، وی را به بلوغ می‌رساند و از او فردی می‌سازد که به عنوان بازیگر مولف شناخته شود.

به تمامی جوان توصیه می‌کنم که اگر می‌خواهند وارد عرصه بازیگری شوند تماما به سختی‌ها آگاه باشند، به شب نخوابیدن ها، دوری از خانواده و گا‌ها نداشتن پیشنهاد فکر کنند، آن‌ها نباید مجذوب سرابی شوند که رسانه‌ها از این شغل ساخته اند، بازیگری سخت، اما راهی است که عشق می‌طلبد، اگر تمامی خود را در این را نگذارید پیروز نمی‌شوید.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments