احسان کرمی:‌ آزاده نامداری حلالشان نخواهد کرد

 احسان کرمی، مجری سابق تلویزیون و بازیگر سینما گفت: گوشی‌های تلفن همراه با زندگی یک زن نجیب هنرمندی که عاشق خانواده اش بود بازی کردند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایرنا؛ احسان کرمی، مجری سابق تلویزیون و بازیگر سینما گفت:

هر کسی که دوربین تلفن همراه دستش است این حق را ندارد که در زندگی خصوصی مردم دخالت کند. نباید آبروی یک انسان را ببرد. یادمان باشد گوشی‌های تلفن همراه با زندگی یک زن نجیب هنرمندی که عاشق خانواده اش بود بازی کردند.

او شیفته شعر و ادبیات و به شدت احساساتی بود. هیچ وقت نگاه سیاسی نداشت و خیلی سعی می کرد در لحظه خوشحال باشد.

آدمی بود که دلش میخواست جلو برود. عاشق دخترش بود و زندگی خوبی با همسرش داشت. به پدر و مادرش احترام می گذاشت و خانواده‌دوست بود.

دوست داشت در تلویزیون کار کند

آزاده نامداری تلاش می کرد نوآوری کند. در پوشش نوآوری داشت و رنگ چادرش را عوض می‌کرد. همین اتفاق های ساده باعث شد آدم های تنگ نظری در تلویزیون او را کنار بگذارند.

او پیشنهادهای سینمایی زیادی داشت. من به او گفتم تلویزیون را رها کن و به سمت سینما برو. اما او مخالفت کرد و گفت نمی خواهم چادرم را بردارم. چون پدر و مادرم ناراحت می شوند. ضمن این که مردم من را با چادر دیده‌اند. به همین دلیل دوست دارم در تلویزیون خودمان کار کنم.

نوروز امسال در آخرین پیامی که به دوستانش داد، گفت امیدوارم سال ۱۴۰۰ سال کار کردن من باشد.

دوربین تلفن، مثل آلت قتاله است

هر کسی که دوربین تلفن همراه دستش است این حق را ندارد که در زندگی خصوصی مردم دخالت کند. حتی اگر به نظرش آن زندگی خصوصی خلاف گفته های یک فرد مشهور باشد.

به بچه هایمان یاد بدهیم دوربین تلفن همراه مثل آلت قتاله است و باید مثل انسان از آن استفاده کرد.

کسی که سر سفره پدر و مادر بزرگ شده باشد نباید آبروی یک انسان را ببرد. یادمان باشد گوشی‌های تلفن همراه با زندگی یک زن نجیب هنرمندی که عاشق خانواده اش بود بازی کردند.

آه آزاده نامداری تعدادی را رها نخواهد کرد

خانم نامداری هم معتقد بود در زندگی اش اشتباهاتی کرده اما هیچ وقت کسانی را که از او فیلم گرفتند نبخشید.

آه آزاده نامداری آنها را رها نخواهد کرد. من خطاب به کسانی حرف می زنم که آبروی او را بردند و تلاش کردند زندگی اش را خراب کنند. آزاده نامداری آنها را حلال نخواهد کرد.

 

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments