آرزوی پژمان جمشیدی برای مردم ایران| ماجرای عاشق شدن بازیگر خوب،بد،جلف+ فیلم

پژمان جمشیدی برای مردم ایران داشتن حالی خوش را آرزو کرد. او می‌گوید آن‌چه این حال خوش را به وجود می‌آورد، بهبود اوضاع اقتصادی است. او همچنین از ماجرای عاشق شدنش در ۲۳ سالگی در برابر فریدون جیرانی حرف زد.

به گزارش ستاره ها؛پژمان جمشیدی در پاسخ به این سوالِ جیرانی، که آرزوی پژمان جمشیدی برای مردم ایران چیست، گفت:
صادقانه و به روح مادرم قسم، آرزویم خوشحالی مردم است. وقتی وضع اقتصادی‌شان خوب باشد.

 

این که در کشوری با این حجم از ثروت، وضع مردم خوب باشد درخواستی عجیب نیست. به عنوان مثال می‌گویم، فرضا که شما به خاطر حرفه‌یتان وضع مالی خوبی داشته باشید اما پسرخاله‌یتان، رفیق صمیمی‌تان، آن یکی، این دیگری و… وضع مالی‌شان خوب نباشد و نتوانند هیچ چیز؛ از ماشین گرفته تا گوشت، بخرند، چه احساسی پیدا می‌کنید؟ مگر ما تنها زندگی می‌کنیم که با خوب بودن وضع خودمان، خیالم راحت شود و نگرانی دیگری نداشته باشیم؟!»

ما آن‌قدر کشور فقیری نیستیم که زندگی مردم‌مان این طور باشد.

جمشیدی همچنین در جواب سوال ازدواج نکرده‌ای، گفت:

نه اما با توجه به این که بچه دوست دارم الان که در سال ۱۴۰۰ وارد ۴۴ سالگی می‌شوم فکر می‌کنم باید کاری کنم چون نمی‌خواهم قسم دوران کودکی بچه‌ام، «به خاک پدرم» باشد و دوست دارم حداقل ۱۰ سالی با بودنش کیف کنم.»

او در پاسخ به این سوال جیرانی که عاشق شده‌ای، هم گفت:

بله در ۲۳ سالگی اما آن زمان برادرم تازه از ایران رفته بود و خواهرم هم تازه ازدواج کرده بود و نمی‌شد پدر و مادرم را تنها بگذارم. البته آن زمان به این که سرانجامی داشته باشد هم فکر نمی‌کردم.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments