سریال طنز «ایران ۱۵۰۰» در راه نمایش خانگی

سریال «ایران ۱۵۰۰» اولین تجربه کارگردانی علیرضا کریم‌زاده در شبکه نمایش خانگی عرضه می‌شود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایرنا؛ تصویربرداری سریال « ایران ۱۵۰۰» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علیرضا کریم زاده از اواخر اسفندماه  ۹۹ در سکوت خبری آغاز شد.

این مجموعه نخستین سریالی است که در سال ۱۴۰۰ از سوی سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا) موفق به دریافت مجوز ساخت شده و این روزها با حفظ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال تصویربرداری است.

ایران ۱۵۰۰ که یک سریال طنز- فانتزی است در  ۱۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای  تابستان ۱۴۰۰ برای پخش از پلتفرم نما فیلم آماده و تولید می‌شود.

در خلاصه داستان ایران ۱۵۰۰ آمده است:

سهراب که یک نابغۀ ناآرام است پس از محکوم شدن به اعدام، با خوردن قرص سفر زمان از سال ۱۵۰۰ فرار کرده و به زمان حال می‌آید. رستم که پلیسی از جان گذشته است، نیز تن به سفر زمان داده و به دوران ما می‌آید تا متهم را به زمان خودش بازگرداند، اما در این سفر اتفاقاتی می‌افتد که…

بیتا بیگی، یوسف تیموری، آزیتا ترکاشوند، بهراد خرازی، سامان خلیلیان، جوانه دلشاد، مهران رجبی، امید زندگانی، رضا شفیعی جم، نیما شاهرخ شاهی، یوسف صیادی، شیوا طاهری، رضا فیاضی، سلمان فرخنده، آذین فهیمی، سیاوش قاسمی، پارسا کریم زاده، کوروش کبیری،  یوسف مرادیان،محمد نادری، آرش نوذری، محمدرضا هدایتی بازیگران این مجموعه هستند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments