حضور تشریفاتی بازیگر سینما در تیم ملی تنیس!

اسم امیر جدیدی بازیگر سینما در لیست اردونشینان تیم ملی تنیس مثل بمب صدا کرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرورزشی؛‌اسم امیر جدیدی بازیگر سینما در لیست اردونشینان تیم ملی تنیس مثل بمب صدا کرد. در حالی که خبری از بازیکنان بنام تنیس نبود.

اتفاقی که باعث شد خیلی‌ها به فدراسیون تنیس انتقاد کنند چرا که بازیگر سینما را در حد و اندازه تیم ملی نمی‌دانند.

جدیدی چطور بازیگر شد

او قبل از وارد شدن به دنیای هنر، حرفه‌ای تنیس‌ بازی می‌کرد، اگر چه نه در حد بازیکنان پرآوازه ایران. او مربی هومن سیدی بود.

در واقع تنیس راه ورود جدیدی به دنیای هنر را باز کرد، چرا که سیدی از او دعوت کرد تا در اولین فیلمش آفریقا بازی کند.

جدیدی بازیگری را شروع کرد اما تنیس را ول نکرد و این دو حرفه را کنار هم ادامه داد تا جایی که سال قبل با تیم طاق کسری در جام ‌حذفی تنیس شرکت کرد و ۲۹ اسفند ۹۹ سرمربی تیم ملی در اردوی انتخابی دعوتش کرد تا حضورش در تیم انگیزه‌ای برای دیگر تنیسورها باشند.

آنهایی که تنیس را می‌شناسند می‌دانند سطح بازی جدیدی در حد و حدود تیم ملی نیست و برای تورنمنت بزرگی همچون دیویس کاپ تنیسورهای حرفه‌ای زیادی مدعی هستند و تعدادشان آنقدر زیاد هست که نام این بازیگر در بین آنها گم می‌شود اما سرمربی تیم ملی فکر می‌کند حضور او برای انگیزه دادن به تنیسورها بسیار خوب است.

اکبر طاهری سرمربی تیم درباره لیست تیم ملی می‌گوید:

«من ۲۸ اسفند، اسم ۵۲ نفر را برای دعوت به اردوی تیم ملی به فدراسیون دادم؛ حضور امیر جدیدی بیشتر جنبه نمایشی دارد و برای بیشتر دیده شدن تنیس است.

حضور جدیدی تشریفاتی است
فرزین ضیا آذری از حضور تشریفاتی جدیدی خبر می‌دهد: «فدراسیون تنیس این را می‌داند که جدیدی برای تورنمنت‌های بزرگ نیست و هدف از دعوت او بیشتر جنبه تشریفاتی و فرمالیته دارد تا توجه‌ها را به تنیس جلب کند چرا که او بازیگر معروفی است و حضورش در تنیس قطعاً برای عموم مردم جالب است. او قرار است در انتخابی کار ساخت مستند را کلید بزند.»

 

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110