پیشنهاد اروپایی برای مهاجم استقلال؟!

یکی از دلایلی که باعث شد قایدی پنجشنبه هفته پیش در باشگاه استقلال حاضر شود، پیشنهاد خارجی است که این بازیکن را برای جدایی آخر فصل از تیمش ترغیب کرده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از شهرآرانیوز؛ مهدی قایدی به طور غیرمنتظره‌ای ظهر پنج شنبه‌ای که گذشت در باشگاه استقلال حاضر شد.
او بعد از خروج از باشگاه استقلال در پاسخ به سوالات خبرنگاران پیرامون اینکه اوضاع و احوال باشگاهش چه طور است وچرا درباشگاه حضور یافته، گفت: «همه چیز خوب است.»
شخص دیگری از قایدی پرسید که وضعیت قراردادت با باشگاه استقلال چه طور است که شماره ۱۰ باشگاه استقلال تاکید کرد:

من تا سال ۱۴۰۲ با استقلال قرارداد دارم.» قایدی با گفتن همین جملات کوتاه از مقابل باشگاه استقلال رد شد و سوار برخودرویی آن محل را ترک کرد.

درباره حضور او در باشگاه استقلال نقل قول‌های متعددی به گوش می‌رسد که نزدیک‌ترین نقل قول به واقعیت این است که پای یک پیشنهاد خارجی درمیان است و قایدی به جهت راضی کردن باشگاه استقلال برای جدایی آخر فصل در باشگاه حاضر شده است.

در واقع قایدی قصد داشته پیش از حضور در لیگ قهرمانان آسیا این موضوع را با سران باشگاهش حل کند.

او پیش از شروع نیم فصل نیز به دلیل اینکه باشگاه بند فسخ قراردادش را لحاظ نکرده بود روز‌های متمادی در تمرین شرکت نکرد.

البته سران باشگاه استقلال تا امروز هم زیر بار این درخواست نرفته‌اند وبا اینکه قرارداد قایدی نسبت به آنچه پیش‌تر توافق شده، افزایش یافته است، اما بند فسخ قرارداد در قرارداد او وجود ندارد.

با این حال پیش بینی می‌شود که مسئولان باشگاه استقلال بعد از پایان لیگ بیستم اجازه خروج قایدی از استقلال را بدهند و درازای دریافت مبلغی او را آزاد کنند.

گفته می‌شود مهدی از تیم‌های اروپایی پیشنهاد دارد، اما نزدیکان به او براین باورند که قایدی برای آشنایی با شرایط بازی در لیگ‌های خارجی ترجیح می‌دهد ابتدا درلیگ‌های دور و بر بازی کندو بعد به اروپا برود.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments