فضل ‎الهی:کرونا نمی گذارد دیگر به بازیگری فکر کنم

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون: بازیگری که بدون ماسک جلوی دوربین می رود علنا جانش را کف دستش گذاشته است

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ شمسی فضل اللهی پیرامون شیوع موج تازه بیماری کرونا و شرایط کاری خود گفت:
ایام نوروز سال ۱۴۰۰ با توجه به تعطیلات پانزده روزه خود می‌توانست به بهترین زمان برای مهار کرونا مبدل شود، اما با وجود مسافرت‌های نوروزی و دید و بازدید‌های فراوان این فرصت کاملا از دست رفت و بیشتر به یک خطر مبدل شد.

 

ما می توانستیم کمی با مدیریت بهتر و جلوگیری از مسافرت های نوروزی به موج چهارم کرونا نرسیم، پیش از نوروز آمار مبتلایان بسیار پایین بود اما امروز شاهد آن هستیم که بار دیگر مجبور شدیم که اکثریت شهرها را تعطیل کنیم.

بخشی از این اتفاق به خود ما بر می گردد، باید بیشتر مراعات می کردیم تا وضع اینگونه نمی شد.

این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درباره فعالیت های کاری خود در عرصه بازیگری اضافه کرد:

کرونا نمی گذارد دیگر به بازیگری فکر کنم، وضعیت خطرناک است و طبیعتا با سن من این خطر دو چندان می شود، به هیچ وجه نباید ریسک کرد، البته هیچ بازیگری را منع نمی کنم زیرا بالاخره باید به فکر معاش بود و وقتی هیچ کمکی نمی شود خودمان باید کار کنیم.

بازیگری که بدون ماسک جلوی دوربین می رود علنا جانش را کف دستش گذاشته است اما چطور می توان به وی ایراد گرفت وقتی این حرفه برایش شغل بوده و باید زندگی خود و خانواده خود را از این راه تامین کند.

شک نکنید همه بازیگرانی که امروز جلوی دوربین می روند از این خطر آگاهند اما مگر چاره دیگری هم دارند؟

همه فکر می‌کنند که دستمزد بازیگران بالا است

همه فکر می‌کنند که دستمزد بازیگران بالا است، همگی ثروتمند هستند و به راحتی زندگی می‌کنند، اما به واقع این مبالغ شاید تنها برای چند نفر خاص باشد، اکثر بازیگران دستمزد‌های بسیار کمی را می‌گیرند و گا‌ها طلبشان پرداخت هم نمی‌شود.

 

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments