عبدالرضا اکبری: مشغول بازی در سریال «بچه مهندس ۴» هستم

بازیگر سریال «بچه مهندس ۴» گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «بچه مهندس ۴» هستم، فیلمبرداری این اثر همچنان ادامه دارد و گروه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به کارش ادامه می‌دهد.  

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ عبدالرضا اکبری پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت:
مشغول بازی در سریال «بچه مهندس ۴» هستم، فیلمبرداری این اثر همچنان ادامه دارد و گروه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به کارش ادامه می‌دهد.  
همه می دانیم که شرایط بسیار سخت است اما تمامی گروه خودشان را موظف می دانند که برای مردم سختی را به جان خریده و اثر را برای پخش در ماه رمضان امسال آماده کنند، طبیعتا شرایط سخت است و ما سعی می کنیم تا با رعایت کامل اصول بهداشتی خطر را به کمترین میزان خود برسانیم.

 

اکبری: مشغول بازی در سریال رمضانی «بچه مهندس ۴» هستم/تمام پروتکل‌ها را رعایت می‌کنیم
به واسطه استقبال همیشگی مردم از آثار مناسبتی اکثریت بازیگران حضور در آثاری که در اعیاد و یا مناسبت های خاص پخش می شود را دوست دارند، سریالهای ماه مبارک رمضان هم همین گونه است زیرا مردم یک ماه یک اثر را دنبال می کنند و به واسطه اینکه در لحظات افطار خانه هستند همیشه وقتشان را با تماشای سریال‌های ماه رمضانی پر می کنند که طی سالهای گذشته شاهد نمونه های موفق فراوانی در این زمینه بوده ایم.
اکبری: مشغول بازی در سریال رمضانی «بچه مهندس ۴» هستم/تمام پروتکل‌ها را رعایت می‌کنیم
بیشترین ضرر در میان اهالی هنر به تئاتری ها رسید، اهالی تئاتر سختی های فراوانی کشیدند و بیشتر از یکسال است که هیچ کاری انجام ندادند.
معیشتشان به شدت دچار مشکل شده و متاسفانه از هیچ کجا هم حمایتی نمی شوند.
وضعیت سینما هم خوب نیست، بسیاری از سینماها تعطیل شدند و این مشکل بعید است که به این زودی ها رفع شود.
به نظر من در خوشبینانه ترین حالت شاهد وضعیت عادی سینما و تئاتر در پاییز سال جاری خواهیم بود و زودتر از آن اتفاقی نخواهد افتاد.
دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!