پایان اکران «آقای سانسور» با فروش یک میلیارد و دویست میلیونی

فیلم سینمایی «آقای سانسور» پس از پایان اکران فیزیکی و آنلاین و بعد از گذشت بیست و پنج هفته با فروشی معادل یک میلیارد و دویست میلیون تومان به کار خود پایان داد.  

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ آثار سینمایی کشور در فروردین ماه ۱۴۰۰ و پیش از تعطیلات موج چهارم بیماری کرونا هر کدام با استقبال‌های متفاوتی روبرو شدند، در این میان فیلم سینمایی «آقای سانسور» پس از پایان اکران فیزیکی و آنلاین و بعد از گذشت بیست و پنج هفته با فروشی معادل یک میلیارد و دویست میلیون تومان به کار خود پایان داد.

فیلمهای زیادی بعد از بازگشایی سینماها اکران شدند و هیچ کدام نتوانستند به فروش خوبی دست پیدا کنند.

در این میان اما آثاری بودند که در فاصله بین دو تعطیلی اکران شدند، آثاری که نتوانستند مخاطب زیادی را به خود جذب نمایند، فیلم سینمایی «آقای سانسور» با بازی محمدرضا فروتن نخستین فیلم اکران پاییزه بود که از هفته آخر شهریور وارد چرخه اکران شد.

«آقای سانسور» اولین گزینه قطعی اکران بعد از بازگشایی سینماها//////////////////////چهارشنبه

«آقای سانسور» فیلمی کمدی است که به‌نظر می‌رسید باتوجه به ترکیب بازیگران و فضای فیلم بتواند در چنین شرایطی در جهت جذب مخاطب و رونق گیشه موفق عمل کند.

فیلم سینمایی «آقای سانسور» با بازی محمدرضا فروتن و بهرام افشاری با وجود موقعیت کمدی خود در دو ماه اکران خود در سینما‌های کشور تنها به فروشی معادل ۵۰۰ میلیون تومان دست یافت.

 

«آقای سانسور» اولین گزینه قطعی اکران بعد از بازگشایی سینماها//////////////////////چهارشنبه

به جز محمدرضا فروتن و بهرام افشاری بازیگران دیگری، چون بهاره رهنما، بهنوش بختیاری، امید روحانی، محمود پاک‌نیت، گیتی قاسمی، امیر کربلایی‌زاده، صحرا اسدالهی، شاهین باباپور، علی ضیایی و بازیگر خردسال آریانا مثنوی در «آقای سانسور» به کارگردانی علی جبارزاده و تهیه‌کنندگی غلامرضا گمرکی ایفای نقش می‌کنند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments