تسلیمی: برای ما خانه نشینی ممکن نیست زیرا منبع درآمدمان از بازیگری می گذرد

بازیگر سریال «بچه مهندس» گفت: در حال حاضر مشغول بازی در فصل چهارم سریال «بچه مهندس» هستم، اثر برای ماه رمضان امسال آماده می شود منتها به مراتب گروه همچنان مشغول ضبط بوده و فکر می کنم تا اردیبهشت ماه سال جاری مشغول این پروژه باشم. 

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ شهین تسلیمی پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت:
در حال حاضر مشغول بازی در فصل چهارم سریال «بچه مهندس» هستم، اثر برای ماه رمضان امسال آماده می شود منتهی به مراتب گروه همچنان مشغول ضبط بوده و فکر می کنم تا اردیبهشت ماه سال جاری مشغول این پروژه باشم.
 علاوه بر سریال بچه مهندس، در سریال «رعد و برق» به کارگردانی بهروز افخمی به ایفای نقش می پردازم، این سریال هم برای پخش در ماه مبارک رمضان آماده می شود.
بازیگر سریال «بچه مهندس» درباره احتمال استقبال مردمی از این سریال اضافه کرد:

با توجه به فیلمنامه و شرایطی که پروسه تولید دیدم، احتمال می دهم این فصل از سه فصل گذشته با استقبال بهتری روبرو شود، از سویی ورود بازیگران جدید در این سریال باعث می شود که مخاطبان نسبت به فصول گذشته اتفاقات و داستانهای تازه ای را تجربه کنند.

علاوه بر این کارگردانی احمد کاوری بسیار دقیق و حساب شده است، بازیگران حال خوبی در پروژه دارند و از لحاظ رعایت پروتکلهای بهداشتی سختگیری های فراوانی در پروژه صورت گرفته تا ما خیال راحت تر جلوی دوربین حاضر شویم.

بازیگر سریال «رعد و برق» درباره حضورش در این سریال اضافه کرد:

این سریال به موضوع سیل زدگان می پردازد، داستان اثر به روز بوده و چالشهای درستی را پیگیری می کند، به نظر من این سریال که قرار است از شبکه پنجم سیما پخش شود به واسطه موضوعیت خود می تواند مخاطبان خوبی داشته باشد.

وی درباره فعالیت پررنگ خود در دوره شیوع بیماری کرونا تاکید کرد:

آنچه مشخص است اینکه همه ما می دانیم که کرونا بیماری خطرناکی است، اما شاید بتوان دو ماه را در خانه ماند ولی بیش از این خانه نشینی ممکن نیست زیرا ما بازیگر هستیم و منبع درآمدمان از همین طریق می گذرد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!