پوریا پورسرخ: «ایرانیش» تجربه خوبی در اجرای تلویزیونی برای من به شمار می رود

شب گذشته آخرین اجرای پوریا پورسرخ در فصل اول مسابقه «ایرانیش» رقم خورد. مسابقه‌ای که از صفر تا صد آن را بازی‌هایی ایرانی تشکیل می‌داد که به نوبه خود برگ برنده این مسابقه نیز به شمار می‌رفت.

به گزارش ستاره ها و به نقل از روابط عمومی مسابقه «ایرانیش»؛ یکی از نکات قابل توجه این مسابقه و شاید مسابقات دیگری که این روزها از آنتن شبکه‌های مختلف شاهد آن هستیم اجرای بازیگران شناخته شده در این برنامه‌هاست.

 احسان ارغوانی ، تهیه‌کننده برنامه «ایرانیش»:

پوریا پورسرخ یکی از بازیگران شناخته شده و خوش‌قریحه کشورمان است که به خوبی توانست از پسِ اجرا برآید و موفق ظاهر شود. اکثر کارشناسان معتقدند که اجرای پورسرخ یک اجرای دقیق و با رعایت نکات مختلف در این زمینه به شمار می رود.

پوریا پورسرخ نیز با ابراز خوشحالی از اینکه اولین تجربه اجرای تلویزیونی در یک مسابقه گفت:

«ایرانیش» یک ویژگی خیلی خوبی که دارد این است که هیچ تقلیدی از برنامه دیگری در آن صورت نگرفته و مسابقات و بازی‌های قدیمی ایرانی بعد از بروزرسانی اجرا شدند. این به نظرم می‌تواند آزمون سخت و چالش‌برانگیزی باشد.

اجرای این مسابقه ادای دینی بود به نسل‌های گذشته و زنده کردن فرهنگ بازی کردن در میان خانواده‌ها و این نکته یادآوری شد که در گذشته که اینترنت و رایانه نبود و نگاه‌مان بیشتر از اینکه به صفحه مانیتور خیره باشد به آدم‌های اطراف‌مان بود چقدر شرایط زندگی متفاوت بود.

«ایرانیش» تجربه خوبی در اجرای تلویزیونی برای من به شمار می رود  و از اینکه می توانیم سنت بازی کردن را دوباره زنده کنیم و باعث جذب نسل جدید به بازی‌های سنتی‌مان شویم، برای من خوشحال‌کننده است.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments