فلاحی پور: مردم همیشه از سریال های مناسبتی استقبال می کنند

بازیگر سریال «یاور» گفت: من تجربه بی نظیر «شب دهم» را پشت سر گذاشته‌ام و همیشه بازی در آثار مناسبتی برایم جذاب و البته افتخار بوده است، مردم همیشه از این دسته آثار مناسبتی استقبال می‌کنند

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ پرویز فلاحی پور پیرامون آخرین مجموعه فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت:
در حال حاضر مشغول بازی در سریال «یاور» به کارگردانی «سعید سهیلی» هستم، این سریال برای پخش در ماه مبارک رمضان آماده شده و از امروز روی آنتن شبکه سوم سیما خواهد رفت.
یاور اثری جذاب و مناسب حال و هوای ماه رمضان و دوران امروز جامعه است، اثری با مضمون جوانمردی و انسانیت که به خوبی می تواند با مخاطبانش ارتباط برقرار کند، فیلمنامه اثر تازگی داشته و به نظر من از جمله نقاط مثبت سریال خواهد بود.

 

از آنجایی که سریال «یاور» از امشب روی آنتن می رود ترجیح می دهم که چیزی از آن نگویم اما نسبت به آثاری که تاکنون در تلویزیون بازی کرده ام اثری متفاوت و کاراکتری خاص است، این کاراکتر از جمله بازیگران اصلی بوده و در کنش داستان تاثیری عمده دارد.

من تجربه بی نظیر «شب دهم» را پشت سر گذاشته‌ام و همیشه بازی در آثار مناسبتی برایم جذاب و البته افتخار بوده است. مردم همیشه از این دسته از آثار استقبال می‌کنند و به نوعی این گونه سریالها طی سالهای گذشته در ماه محرم و ماه رمضان جایشان را در دل مخاطب باز کرده‌اند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments