ابتلای ارسلان قاسمی به کرونا/ «یاور» در انتظار بازگشت بازیگر کرونایی

تهیه کننده سریال یاور: این روزها همزمان با پخش ضبط سریال را با حضور دو کارگردان ادامه می دهیم. مبتلا شدن ارسلان قاسمی به کرونا سرعت عمل ما را پایین آورده و منتظر بهبود او هستیم تا صحنه های باقی مانده را ضبط کنیم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از روابط عمومی پروژه؛ سریال رمضانی «یاور» به کارگردانی مشترک سعید سلطانی و اصغر نعیمی هرشب ساعت ۲۰:۱۵ از شبکه سه سیما پخش می شود. البته امشب به دلیل پخش مسابقه فوتبال این سریال ساعت ۲۱ پخش خواهد شد.

 آرمان زرین کوب تهیه کننده سریال گفت:

این روزها همزمان با پخش ضبط سریال را با حضور دو کارگردان ادامه می دهیم. مبتلا شدن ارسلان قاسمی به کرونا سرعت عمل ما را پایین آورده و منتظر بهبود او هستیم تا صحنه های باقی مانده را ضبط کنیم.

گرچه قاسمی خارج از پروژه به این ویروس مبتلا شده ولی برای اطمینان از تمام اعضای گروه تست گرفتیم که خداراشکر نتایج منفی بود. خوشبختانه حال ایشان خوب است و از بیمارستان مرخص شده است.

بازیگران «یاور» عبارتند از داریوش ارجمند، محمد حاتمی، مهوش افشارپناه، زهرا سعیدی، شبنم فرشادجو، علیرضا باقری، ارسلان قاسمی، محمد رشنو، فقیهه سلطانی، بهادر زمانی، مزدک رستمی، شیوا خنیاگر، غزل مقبلی، فروغ قجابگلی، بهزاد خرازی، رسول توکلی، محسن افشار، علی میلانی، مهری امیرحسینی، با هنرمندی اسماعیل محرابی، پرویز فلاحی پور.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments