مخالفت تهیه کننده «رمانتیسم عماد و طوبی» از اکران آنلاین این فیلم

تهیه‌کننده «رمانتیسم عماد و طوبی» درباره اکران این فیلم درصورت بهتر شدن شرایط سینما خبر داد و با اکران آنلاین این فیلم مخالفت کرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از صبا؛ مهدی صباغ‌زاده تهیه‌کننده فیلم سینمایی «رمانتیسم عماد و طوبی» درباره اکران این فیلم گفت:

برای اکران «رمانتیسم عماد و طوبی» در انتظار پایان کرونا، باز شدن سینماها و ایجاد تغییراتی هستیم.

با اکران آنلاین کاملا مخالفم، فیلم برای اکران در سینما ساخته شده و باید آنجا به نمایش درآید.

البته بعد از اینکه مردم فیلم را در سینما دیدند، می‌توان آن را در پلتفرم‌های اکران آنلاین برای کسانی که ندیده‌اند، به نمایش درآورد.

فیلم‌هایی که قابلیت اکران را ندارند و ممکن است مدت طولانی‌ای در انتظار آن باشند، بهتر است به صورت آنلاین به نمایش درآیند ولی فیلم‌هایی که حرفه‌ای هستند و برای پرده سینما ساخته شده‌اند، نباید در پلتفرم‌ها به نمایش درآیند.

اگر قرار است هر فیلمی به صورت آنلاین به نمایش درآید پس درِ سینما را ببندیم. به نظر من «رمانتیسم عماد و طوبی» جذابیت‌های خود را دارد و در اکران هم بسیار موفق خواهد بود پس باید منتظر باز شدن سینماها و اکران آن باشیم.

شرایط سینما برای کار کردن مساعد نیست، سینما تعطیل است، کارمندان و کارگردانان هم بیکار هستند.

دولت به فکر هنرمندان نیست

دولت به فکر هنرمندان نیست و هیچ راهی را باز نمی‌کند، به این فکر نمی‌کند که فیلمسازانی که سال‌های سال زحمت کشیده‌اند، زندگی خود را چگونه می‌گذرانند.

ما هم مانند همه مردم کشور این روزها را می‌گذرانیم و فقط امیدوارم ویروس کرونا زودتر به پایان برسد تا همه دنیا آزاد شوند.

مردم فقط در سینما کرونا می گیرند؟

اگر الان هم سینما را باز کنند مشکلی نیست زیرا سینما بهترین شرایط را برای دیدن فیلم دارد و همه پروتکل‌های بهداشتی در آن رعایت می‌شود.

میوه‌فروشی‌ها، قنادی‌ها و حتی سوپرمارکت‌ها بسیار شلوغ هستند و هیچ پروتکلی را رعایت نمی‌کنند، آیا مردم آنجا کرونا نمی‌گیرند؟

فقط همان ۱۰ نفری که در سالن سینما حضور دارند، مستعد ابتلا به این ویروس هستند؟ متاسفانه تنها زورشان به سینما می‌رسد و اولین جایی که تعطیل می‌کنند، سینما است.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!