فرجی: سینماها در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلمب می‌شوند

مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش فیلم سازمان سینمایی: دیروز در ستاد ملی مبارزه با کرونا حتی برای صنوف در صورت عدم رعایت اصول بهداشتی جریمه‌ در نظر گرفته شده است و گفته شده در صورت عدم رعایت پروتکل‌ها سه هفته تعطیل و پلمب خواهند شد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ محمدرضا فرجی پیرامون وضعیت بازگشایی سینماهای کشور فقط با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی گفت:

من بارها گفته‌ام سینما تنها جایی است که هیچ کس بدون مجوز و بلیت امکان ورود به آن را ندارد پس یعنی هر کسی برای ورود به سینما باید حتما بلیت بخرد و هنگام ورود به سینما، بلیت فرد کنترل شود و سپس محل نشستن آنها و اجازه  ورودشان اعلام شود.

 

این بدین معنی است که سینما مثل بازار، مغازه و یا فروشگاه زنجیره‌ای نیست که شما بخواهید بدون ماسک وارد آن شوید و کسی حتی به شما تذکر هم ندهد اما در شرایط کنونی حتی اگر شما بلیت هم خریده باشید اما ماسک بر صورت نداشته باشید به هیچ وجه اجازه ورود به شما در سالن سینما را نخواهند داد و در غیر این صورت خود سینما شما را راهنمایی کرده و به شما ماسک می‌دهند که با ماسک وارد شوید.

خط قرمزهایی که سینماها خود باید به طور جدی رعایت کنند

مهمتر از موضوعاتی که برای مخاطبان مطرح شد، سینماداران خود باید بیشتر از همه روی این موضوع حساس باشند که تمامی پروتکل‌ها را جدی گرفته و رعایت کنند، چرا که در غیر این صورت بدون شک سینمای مورد نظر جریمه خواهد شد و جریمه‌های بسیار سنگین خواهد بود.

حتی امکان پلمپ سینماهای متخلف در عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی وجود دارد.

دیروز در جلسه ستاد ملی کرونا حتی برای صنوف نیز این جریمه‌ها در نظر گرفته شده است و گفته شده اگر در شهرهای قرمز صنوف اصول بهداشتی را رعایت نکنند سه هفته تعطیل و پلمپ خواهند شد و ما نیز به مدیران سینما و صنف سالن‌داران این بیانیه‌ها را اعلام کرده‌ام چراکه آنها بیشتر به این مسائل توجه دارند و از ما نیز دلسوز تر هستند.

حالا که این روزنه امید برای سینما به وجود آمده و آنها می‌توانند حتی در شرایط قرمز هم به کار خود ادامه دهند باید تمام توجه خود را روی پروتکل‌های بهداشتی بگذارند، چرا که بدون شک در صورت عدم رعایت پروتکل‌ها پس از مدت زمانی کوتاه این موقعیت از آنها صراحتا گرفته خواهد شد.

از طرفی مردم نیز در این شرایط مطمئن باشند که در فضای بزرگ سینماها می‌توانند با فاصله زیاد و آرامش به تماشای فیلم‌های مورد علاقه خود بنشینند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110