دی‌کاپریو در فیلم جدید مارتین اسکورسیزی+ عکس

نخستین عکس از لئوناردو دی‌کاپریو و لیلی گلداستون در فیلم «قاتلان ماه کامل (ماه گل)» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی منتشر شد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از اسلش فیلم؛ فیلم جدید مارتین اسکورسیزی داستانی واقعی را به تصویر می‌کشد که در کتاب «قاتلان ماه کامل (ماه گل)» نوشته دیوید گرن روایت شده است.

در نخستین تصویر از این فیلم لئوناردو دی‌کاپریو را کنار لیلی گلداستون می‌بینیم که در فیلم نقش مالی و ارنست برکهارت را بازی می‌کنند.

عکس | دی‌کاپریو در فیلم جدید مارتین اسکورسیزی

فیلم داستان جنایاتی است که علیه قبیله سرخپوست اوسیج در دهه ۱۹۲۰ میلادی صورت گرفت. این قبیله اوایل قرن نوزدهم به زور از سرزمین اجدادی‌شان به اوکلاهاما کوچانده شدند اما در زمینی که گمان می‌شد بی‌ارزش باشد در اواخر همین قرن دریایی از نفت پیدا شد که حالا این قبیله مالکش بودند. حالا با میلیون‌ها دلاری که به این سرزمین سرازیر می‌شد، قتل و جنایت هم از راه می‌رسید.

دی‌کاپریو نقش خواهرزاده گاوچران بی‌رحمی به نام ویلیام هیل با بازی رابرت دنیرو را بازی می‌کند. او با مالی ازدواج می‌کند و اقوام مالی یکی پس از دیگری به شکلی مرموز کشته می‌شوند تا ثروت آن‌ها هر چه بیشتر در اختیار مالی قرار گیرد.

دی‌کاپریو در آغاز قرار بود نقش تام وایت مامور پلیسی که برای بررسی ماجرا وارد داستان می‌شود را بازی کند اما خودش ترجیح داد این نقش منفی را به عهده بگیرد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!