جدیدترین بازجویی در پرونده مرگ آزاده نامداری / مجتبی خالدی احضار شد

دادسرای امور جنایی تهران برای مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور اعلام جرم کرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از رکنا؛ مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور که خبر فوت آزاده نامداری و دبیر اول سفارت سوئیس در ایران و چند پرونده دیگر را اطلاع رسانی کرده و در خصوص علت مرگ این پرونده ها، نظریه خودکشی را مطرح کرده بود از سوی دادسرای امور جنایی برای وی اعلام جرم صادر شد.

با توجه به اینکه اظهار نظر درخصوص علت مرگ توسط قاضی پرونده صادر می شود و هیچ شخص یا ارگان دیگری نمی تواند به صورت ماهوی اظهار نظر قضایی کند و اعلام نظر علت مرگ در صلاحیت مجتبی خالدی نبوده برای سخنگوی اورژانس کشور از سوی بازپرس حبیب الله صادقی از شعبه 4 دادسرای امور جنایی احضاریه صادر شده است.

اظهار نظر درخصوص پرونده ها از سوی مقام قضایی صادر می شود و اورژانس تنها برای تایید سلامت یا احیاء افراد و تایید فوت افراد در محل حاضر می شوند و نمی توانند اعلام کنند که افراد به چه دلیلی به کام مرگ فرو رفته اند.

بنابراین گزارش، مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور با توجه به اعلام نظریه خودکشی در پرونده های آزاده نامداری، دبیر اول سفارت سوئیس و چند پرونده دیگر به دادسرای امور جنایی تهران احضار شده و پرونده وی در شعبه 4 بازپرسی دادسرای امور جنایی رسیدگی خواهد شد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!