پیشنهاد ۱۵ میلیاردی کنعانی زادگان برای تمدید قرارداد با پرسپولیس

تلاش باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد با مدافع ملی‌پوش این تیم ادامه دارد و این در حالیست که گفته می‌شود کنعانی زادگان برای ادامه همکاری با سرخ‌ها پیشنهاد 15 میلیاردی را اعلام کرده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایلنا؛ گفته می‌شود باشگاه الاهلی قطر با پیشنهادی یک میلیون و 200هزار دلاری به دنبال جذب محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ایرانی است و عدم حضور او در باشگاه برای مذاکره تمدید قرارداد نیز به همین منظور بوده است.

گفته می‌شود کنعانی زادگان به پیشنهاد اولیه پرسپولیس برای تمدید قرارداد، درخواست 15 میلیاردی ارائه داده است. هر چند این موضوع هنوز از سوی مقامی در باشگاه پرسپولیس تایید نشده است اما باید این موضوع را در نظر گرفت که باشگاه برای پرداختی‌ها مستلزم این است که تاییدیه هیات مدیره را دریافت کند.

از سوی دیگر طبق قوانین داخلی باشگاه، آنها در شرایط کنونی تنها قادر هستند که 20 درصد نسبت به فصل گذشته قرارداد بازیکنان را افزایش دهند و خارج از این مبلغ نیازمند دریافت مجوزهای لازم است.

پیشنهاد 15 میلیاردی کنعانی زادگان با توجه به پیشنهادی است که او از تیم الاهلی قطر به مبلغ 1 میلیون و 200 هزار دلار دریافت کرده است و باید دید در نهایت در مذاکرات نهایی طرفین برای این موضوع، آیا آنها قادر به تمدید قرارداد با مدافع ملی پوش خود خواهند بود یا خیر.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110