جزئیات وحشتناک از قتل کارگردان ایرانی؛ وقتی پدر بخاطر قتل پسرش خدا را شکر کرد

پدر و مادر آبگوشتی با طعم قرص‌های بیهوش کننده درست می‌کنند، پسر می‌خورد و بیهوش می‌شود. طبق ادعای پدر، پسر که می‌خوابد با چاقو به جانش می‌افتد و او را می‌کشد.

به گزارش ستاره ها؛ پدر و مادر آبگوشتی با طعم قرص‌های بیهوش کننده درست می‌کنند، پسر می‌خورد و بیهوش می‌شود. طبق ادعای پدر، پسر که می‌خوابد با چاقو به جانش می‌افتد و او را می‌کشد. سپس پیکر بی‌جان پسر را تکه تکه می‌کند.

جسد مثله شده پسرش را با همدستی همسرش در ۸ کیسه قرار داده، در چمدانی چیده و از خانه خارج می‌کنند. آن‌ها چمدان‌ را در اولین سطل زباله محله که در منطقه فاز ۳ شهرک اکباتان رها می‌کنند.

رفتگر، نیمه شب باچمدان مشکوک مواجه می شود. جسد تکه تکه شده کشف می شود. پلیس و مقامات قضایی در محل حاضر می شوند و با تحقیقات کارآگاهان، هویت مقتول که بابک خرمدین است شناسایی می شود. بابک خرمدین کارگردان سینما ، قربانی نقشه جنایت خانوادگی شد. 

پدر و مادر بابک پس از بازداشت،به قتل فرزند اعتراف می‌کنند.

پدر بابک خرمدین در اعترافاتش گفت:

پسرم از بچگی ما را اذیت می‌کرد و با هر بدبختی که بود او را بزرگ کردم، همیشه از مدرسه اخراج می‌شد و یک روز آرام نداشتیم اما با کار و تلاش توانستم او را راهی دانشگاه کنم و پسرم فوق لیسانس گرفت و یکی از فیلم هایش نیز در جشنواره جایزه گرفت و پسرم در دانشگاه تدریس می‌کرد.

پسرم با دخترها به داخل اتاق می رفت و از مادرش می خواست برای خودش و میهمانش غذا درست کند

بابک در دانشگاه کرج استاد فیلم سازی و کارگردانی بود اما از زمانیکه کرونا آمد کلاس‌های دانشگاه به صورت آنلاین بود و بابک هفته ای ۳ روز به بهانه اینکه به شاگردانش درس خصوصی بدهد آنها را به خانه می آورد و جالب این بود که بابک فقط دانشجویان دختر را به خانه می آورد و نمی دانستیم که همه آنها دانشجوهایش بودند یا نه!

پسرم با دخترها به داخل اتاق می رفت و از مادرش می خواست برای خودش و میهمانش غذا درست کند و مادرش از آنها پذیرایی می کرد و این در حالی بود که می دانستیم پسرم با دختران در خانه رابطه جنسی برقرار می کند.

مرد 81 ساله گفت که از رفتارهای پسرم خسته شده بودم و او بعضی اوقات ما را کتک می زد و می خواست کارهایش را انجام دهیم و باور کنید از وجود پسرم یک روز آرام نداشتم و جانمان به لبمان رسیده بود.

حتی از پسرم خواستم برای خودش خانه ای تهیه کند و حاضر شدم خودروام را بفروشم و حتی سهم ارث او را بدهم که برای خودش خانه بگیرد و با ما زندگی نکند اما بابک می گفت جنازه من از این خانه بیرون می رود و هیچ وقت نپذیرفت از خانه خارج شود.

پدر بابک خرمدین در پایان وقتی خواست از اتاق بازپرس خارج شود بار دیگر دستانش را رو به آسمان برد و خدا را شکر کرد که فرزندش را به قتل رسانده و می گفت با قتل پسرم به آرامش رسیدم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!