غفارمنش: «کرونا» ساخت سریال را دشوار کرده است

بازیگر سریال «روزهای آبی» گفت: در شرایط فعلی که همه درگیر همه‌گیری کرونا هستیم، تولید سریال در روستاها و شهرهای کوچک هم سخت است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ امیر غفارمنش هنرمند سینما و تلویزیون و بازیگر سریال «روزهای آبی» به تجربه خود در زمینه ایفای نقش در ژانرهای مختلف همچون کار کودک و نوجوان و نیز کار بزرگسال اشاره کرد و اظهار داشت:

همواره ترجیح می‌دهم که در کارهای خوب و با کیفیت ایفای نقش کنم، البته بازی در کارهای ضعیف را هم در کارنامه حرفه‌ای خودم دارم.

وجه تمایز سریال «روزهای آبی» با سایر کارهای من، حضور اکبر عبدی در این سریال بوده است.

من علاقه داشتم که در یکی از کارهایم در کنار ایشان بازی کنم و از تجربیاتش بهره ببرم. از طرف دیگر، این سریال در گیلان فیلمبرداری شد و من هم فضای طبیعی گیلان و فرهنگ مردم این استان را دوست دارم.

دشواری‌های فعالیت بازیگران در شرایط فعلی

در شرایط فعلی که همه درگیر همه‌گیری کرونا هستیم، تولید سریال در روستاها و شهرهای کوچک هم سخت است، چون اگرچه در ظاهر ما لوکیشن سریال روزهای آبی را در روستا فیلمبرداری کردیم اما عوامل فیلم و هنروران از شهرهای استان ‌های تهران و گیلان به سر صحنه فیلمبرداری می‌آمدند و ما نفس به نفس آنها بودیم؛ البته این سختی‌ها جزوی از کار ما هستند و من آنها را پذیرفتم.

همکاری با جواد رضویان

قرار بر آن است که در فیلم «آهوی پیشونی سفید» با جواد رضویان همکاری  کنم. همچنین در آینده در سریالی به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده ایفای نقش خواهم کرد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!